18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

brak słów

Zakaz seksu w Polsce! Kobieta ma być matką, albo dziewicą

Emilia Waszczuk
27.11.2020  20:12
Zakaz uprawiania seksu w Polsce?
Zakaz uprawiania seksu w Polsce? Fot: Artem Podporin/Shutterstock

Kolejny twór ojca Tadeusza Rydzyka i spaczonej wizji katolicyzmu? Telewizja Trwam zaprosiła "ekspertkę" od życia w rodzinie, by wyjaśniła polskim paniom, że seks to nie zdrowie. I mają go nie uprawiać.

Czy Polska ciągle pozostaje w wiekach ciemnych i nie postępuje do przodu? Polki powinny ulegle kłaść się jak deski w łóżku i pozwolić mężowi odbębnić swoje, a później rodzić dzieci? Seks nigdy nie powinien służyć przyjemności? Cóż, różni ludzie mają na ten temat różne zdanie, czasami dość radykalne.

Na antenę telewizji Trwam zaproszono profesorkę z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jak łatwo się domyślać, pani Urszula Dudziak okazała się ultra katolicka - w przegięty po polsku sposób.

Dzieci albo dziewictwo. Zakaz seksu w Polsce

W programie "Być kobietą dziś" Urszula Dudziak przeprowadziła mały wykład (jeśli odważycie się to obejrzeć, możecie poczuć się jak na studiach), w którym wyjaśniła, po co stworzył Bóg polską kobietę. I uwaga drogie panie: w XXI wieku, w środku Europy, kobiety mają tylko dwie drogi i dwa cele: zostać matką, lub pozostać do końca życia dziewicą.

Co ważne, panie, które chcą się realizować lub z życia korzystać, mogą być tylko matkami. Dziewice powinny przede wszystkim służyć Bogu - czyli wstąpić do zakonu, albo poświęcić się działalności społecznej.

Pamiętajmy - podkreśliła pani Ula, zatroskana o polskie kobiety - nie dajmy się ułudzie szczęścia, nie myślmy, że możemy być indywidualistkami i można nam odczuwać przyjemność. Nie mamy prawa myśleć w pierwszej kolejności o własnym szczęściu, nie godzi nam się walczyć o wolność - możemy tylko:

  1. kochać i służyć innym ludziom
  2. rodzić i wychowywać dzieci
  3. rodzić ludzi dla Chrystusa.

To powyższe, to dokładna instrukcja pani Dudziak. I nie ważcie się jej nie przestrzegać!

logo Tu się dzieje