18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

31-letni pacjent wyskoczył z okna szpitala. Nie żyje

11.08.2021  13:34
Zakopane: Nie żyje 31-letni pacjent
Zakopane: Nie żyje 31-letni pacjent Fot: hafizi/Shutterstock

31-letni pacjent szpitala w Zakopanem wyskoczył z okna placówki. Lekarze udzielili mu natychmiastowej pomocy, ale na bloku operacyjnym nie udało się uratować jego życia. Obrażenia były zbyt rozległe.

Zakopane stało się miejscem tragicznego wydarzenia. 31-letni pacjent tamtejszego szpitala w pewnym momencie swojej hospitalizacji wyskoczył z okna placówki. Lekarze na bloku operacyjnym robili wszystko, by uratować mu życie, alę się to nie udało. 

Zakopane: Nie żyje 31-latek. Wyskoczył z okna szpitala

Odniesione obrażenia po upadku z bardzo dużej wysokości okazały się zbyt rozległe, by 31-latek mógł je przeżyć. Pacjentem, który wyskoczył z okna, był mieszkaniec woj. podkarpackiego. Jego stan po upadku od razu określono jako poważny.

Z nieznanych na chwilę obecną powodów 31-letni mężczyzna, pochodzący z województwa podkarpackiego, najprawdopodobniej wyskoczył z okna, upadając z dużej wysokości na ziemię. Jego stan jest poważy i w chwili obecnej jest operowany. O zdarzeniu powiadomiono prokuratora, a tatrzańscy policjanci nadal wykonują czynności procesowe mające na celu ustalenie okoliczności wypadku

- jeszcze wczoraj informował Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej komendy policji. Niestety, finał tego zdarzenia okazał się tragiczny.

Z nieoficjalnych informacji dziennikarza RMF FM wynika, że 31-latek miał problemy natury psychicznej. Tuż po tragicznym wydarzeniu lekarze natychmiast udzielili mu pomocy, ale niestety, życia pacjenta nie udało się uratować.

Aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo, które szczegółowo ma wyjaśnić okoliczności tego dramatu. Pozostaje nam złożyć szczere wyrazy współczucia rodzinie zmarłego 31-latka.