18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TPN zdobył szczyt okrucieństwa?

Konie z Morskiego Oka będą pracowały dłużej. Szokujący powód!

Wojciech Kozicki
27.12.2019  14:47
Turyści będą mogli zamęczyć konie, by wrócić z Morskiego Oka
Turyści będą mogli zamęczyć konie, by wrócić z Morskiego Oka Fot: Facebook/Zwierzak Najlepszym Kumplem

Konie na trasie Morskie Oko – Palenica Białczańska będą po świętach dłużej ciągnęły fasiągi, co potwierdził Tatrzański Park Narodowy. To cena za nierozgarnięcie turystów. TPN chce zarobić na męczeniu zwierząt w Tatrach?

Szlak do Morskiego Oka bryczką? W okresie poświątecznym fiakrzy będą świadczyć swoje usługi dłużej. TPN potwierdza, że od czwartku ostatni kurs będzie odbywał się o godzinie 19:00. Konie zapłacą za głupotę turystów.

Kursy na Morskie Oko

Tatrzański Park Narodowy potwierdza, że będą późniejsze kursy, bo w poprzednich latach turyści byli niejednokrotnie zaskoczeni, gdy nie mogli zjechać wozem i byli „uwięzieni” w schronisku. Wówczas ostatni kurs odbywał się o godzinie 16:00, a zmrok zapadł już po godzinie 15:00. Dla turystów był to szok, nie byli w stanie zejść o własnych siłach w ciemności po asfaltowej drodze do Palenicy Białczańskiej.

Media przypominają, że na wozie obecnie może znajdować się maksymalnie 12 turystów. Pojawiają się jednak doniesienia, że niektórzy górale przewożą jednorazowo nawet 30 osób.

Czytaj także