18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ułańska fantazja

Założył metalową obręcz na genitalia. Strażacy uratowali mu przyrodzenie

22.01.2020  12:32
Założył metalową obręcz na genitalia. Strażacy uratowali mu przyrodzenie
Założył metalową obręcz na genitalia. Strażacy uratowali mu przyrodzenie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Strażacy z Jeleniej Góry przeżyli bardzo nietypową interwencję. Pewnego mężczyznę poniosła fantazja i gdyby nie ich pomoc, niechybnie straciłby przyrodzenie. 

Strażacy z Jeleniej Góry jeszcze długo będą wspominać tę interwencję. Zostali wezwani do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej - problem dotyczył mężczyzny, który znalazł się na oddziale i błagał o pomoc.

Strażacy uratowali mężczyźnie genitalia 

Jak się okazało, ów pan założył sobie na genitalia metalowy pierścień, którego nie mógł już zdjąć. Silny ucisk doprowadził do znacznego obrzęku i gdyby nie interwencja strażaków - mogłoby by być już po ptakach. 

Otrzymaliśmy telefon ze szpitala z zapytaniem, czy posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zdarzenia. Dostarczyliśmy małą szlifierkę obrotową, z tarczą o średnicy kilku centymetrów. Resztą zajął się personel medyczny

- opowiada Krzysztof Zakrzewski, rzecznik straży pożarnej w Jeleniej Górze.

Cięcie powiodło się i przyrodzenie nieszczęsnego pacjenta pozostało na swoim miejscu. Strażacy zgodnie twierdzą, że pierwszy raz w życiu spotkała ich taka interwencja. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej