18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cu-dow-nie!

Zaraza ODPUŚCIŁA, wracamy do życia. Wspaniałe wieści!

14.06.2021  10:32
Zaraz kończy się w Polsce
Zaraz kończy się w Polsce Fot: Shutterstock

Zaraz W KOŃCU odchodzi z Polski. Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia nie pozostawiają wątpliwości - możemy w końcu czuć, że wygraliśmy z pandemią koronawirusa. Być może już wkrótce poinformujemy o braku przypadków choroby Covid-19 w kraju.

Koniec zarazy w kraju powinno się już oficjalnie ogłosić? Koronawirus traci siły, a my może to zaobserwować dzięki liczbom, które codziennie publikuje dla nas Ministerstwo Zdrowia. Miejmy nadzieję, że już niedługo koniec pandemii zostanie oficjalnie ogłoszony.

Mimo wszystko, akurat w przypadku Covid-19 aż strach cieszyć się przedwcześnie. Ten okrutny wirus zamknął nas w domach na ponad rok - nic dziwnego, że teraz, kiedy możemy w końcu odetchnąć pełną piersią - czujemy się znacznie lepiej. Nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że bardzo chcemy, by taki stan rzeczy trwał jak najdłużej.

Zaraz odpuszcza! Wracamy do życia

Tylko dzisiaj odnotowano 140 przypadków i 1 zgon powiązany nie bezpośrednio z Covid-19. Jak donosi Ministerstwo Zdrowia - od początku zarazy w kraju te liczby sumują się zawrotną ilość 2 877 608 zachorowań i 74 574 zgonów. Na szczęście dramat dobiega końca!

Liczmy na to, że któregoś dnia będziemy mogli poinformować o okrągłym zerze przypadków i zgonów. Oby doszło do tego jak najszybciej!

Czytaj także
Przeczytaj więcej