18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kierowca nie żyje

Wypadek! Karetka zderzyła się z ciężarówką

Wojciech Kozicki
19.03.2021  19:03
Wypadek karetki w Zawierciu. Zderzenie z ciężarówką

Zawiercie i dramatyczny wypadek samochodowy. Karetka jadąca na sygnale zderzyła się z ciężarówką. Potwierdzono, że kierowca karetki nie przeżył. W internecie udostępniono szokujące wideo z miejsca wypadku.

Tragiczny wypadek w Zawierciu w województwie śląskim. Jak potwierdzają media, jadąca na sygnale karetka zderzyła się z ciężarówką. Ruch na drodze krajowej nr 78 jest zablokowany, uruchomiono objazdy przez Ogrodzieniec lub Bzów i Kromołów.

Wypadek karetki w Zawierciu. Zderzenie z ciężarówką

Jak podaje OSP.pl, wypadek miał miejsce około godziny 14:50. Karetką jechał tylko kierowca.

Jaka była przyczyna wypadku? Karetka wjechała w tył przyczepy, gdy samochód ciężarowy skręcał w lewo w ulicę Kromołowską. Kierowca karetki został zakleszczony w rozbitym samochodzie. Był nieprzytomny i przewieziono go do szpitala. Kierowca tira był trzeźwy.

Jak informuje Zawiercie112, kierowca karetki zmarł po przewiezieniu do szpitala. Okoliczności tragicznego wypadku badają śledczy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód ciężarowy z przyczepą skręcał w lewo w ul. Kromołowską, natomiast ambulans jadący na sygnale wjechał w tył przyczepy. Karetką podróżował wyłącznie kierowca karetki, który był przez pewien czas zakleszczony w pojeździe – powiedział mł. asp. Marta Wnuk z zawierciańskiej policji. (Wirtualna Polska)

Zawiercie. Zderzenie karetki z ciężarówką [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej