18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za świnie!

Dzika horda wściekle atakuje! Świnie rzuciły się na Polaka! [WIDEO]

31.12.2019  12:38
Dzika horda wściekle atakuje! Świnie rzuciły się na Polaka! [WIDEO]
Dzika horda wściekle atakuje! Świnie rzuciły się na Polaka! [WIDEO] Fot: Shutterstock

Dziki atak dzikich świń na człowieka! W Zawierciu przechodzień w panice uciekał przed wygłodniałymi dzikami. Wszystko nagrały kamery.

Środek miasta, przechodnie, samochody i stado wielkich, dzikich świń. Dziki ani myślały przyjaźnie korzystać z uciech Zawiercia. Zaatakowały przechodzącego obok nich mężczyznę!

Atak dzikich świń

Do szokującego zdarzenia doszło na ulicy Brata Alberta w poniedziałek 30 stycznia. Chwilę później nagranie z zajścia pojawiło się na stronie "Spotted Zawiercie" na Facebooku. Atak dzikiej hordy zarejestrował przypadkowy kierowca, bezpiecznie kryjący się w swoim aucie.

Na nagraniu widać, jak przestraszony mężczyzna próbuje pospiesznie ominąć stado dzików. Te jednak zmierzają w jego stronę. Przerażony ucieka, a one nadal podążają jego śladem!

Zobacz także

O niebezpiecznym stadzie grasującym w centrum miasta, mieszkańcy poinformowali służby. Niedługo później miasto wydało w sprawie oficjalny komunikat. Co ogłosili? Że to nie ich problem, bo mają prawnie związane ręce.
O dzikach wielokrotnie mieli informować starostwo, odbył się nawet odstrzał dzikiej zwierzyny, ale niewiele to pomogło. Problem się, jak widać, nie rozwiązał.

logo Tu się dzieje