18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Operacja i usunięcie?

Hołdys w szpitalu. Pokazał dramatyczne zdjęcie

Wojciech Kozicki
10.03.2020  13:23
Hołdys w szpitalu - była operacja oka?
Hołdys w szpitalu - była operacja oka? Fot: TRICOLORS/East News

Zbigniew Hołdys kiedyś tworzył największe przeboje i piosenki zespołu Perfect, a obecnie to komentator polityczny i zaciekły przeciwnik PiS. Tym razem w mediach społecznościowych opublikował jednak coś o wiele straszniejszego, niż wizje mrocznego państwa PiS. Trafił do szpitala!

Zbigniew Hołdys na Twitterze poinformował, że trafił do szpitala. Pokazał też dramatyczne zdjęcie w fartuchu na oddziale. Czy powód hospitalizacji to operacja i usunięcie oka?

Usuwamy oko – podpisał zdjęcie Hołdys.

Wkrótce opublikował kolejne zdjęcie, prawdopodobnie już po zabiegu. Jest uśmiechnięty i ma na twarzy opatrunek. Nie wiadomo, czy oko zostało usunięte. Podziękował fanom za dobre słowo, którego nie skąpili mu  komentarzach.

Najwyraźniej Zbigniew Hołdys już wraca do siebie po operacji, bo bez znieczulenia atakuje PiS i Jarosława Kaczyńskiego na Twitterze.

Kiedy Palikot chciał Kaczora wypatroszyć, nazwano go królem hejtu i cały PIS opuszczał salę plenarną, gdy Palikot wchodził na mównicę. Teraz pani, która chciała tego Kaczora upiec, została gwardzistką Dudy. Kwestia smaku? – napisał Hołyds na Twitterze.

Przeczytaj więcej
Komentarze