18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nocna akcja na ostro

Stonoga kontra pedofil. Szalony pościg w Warszawie [WIDEO]

Wojciech Kozicki
05.11.2019  10:10
Zbigniew Stonoga kontra pedofil - pościg ulicami Warszawy
Zbigniew Stonoga kontra pedofil - pościg ulicami Warszawy Fot: Facebook

Zbigniew Stonoga wyszedł niedawno z więzienie i teraz sam stoi na straży prawa. Namierzył pedofila i niczym dzielny szeryf ruszył za nim w pościg samochodem. W Warszawie rozegrały się sceny jak z filmu akcji.

Zbigniew Stonoga po wyjściu na wolność nieźle się rozkręcił. Zdążył skomentować wybory w swoim stylu, a potem na jego celowniku znalazł się Zbigniew Ziobro, którego matce ostro groził. Wydawało się, że Stonoga już jest spakowany i wróci za kraty. A jednak, kontrowersyjny biznesmen wciąż jakimś cudem jest na wolności. Wrzuci do internetu wideo, na którym relacjonuje pościg za pedofilem w Warszawie.

Łowca pedofilów

Stonoga nocą podążał za mężczyzną, który miał umawiać się na seks z nastolatką. Domniemany pedofil to też pirat drogowy. Przejeżdżał na czerwonym świetle, jeździł po pasach zieleni i chodnikach i o mało nie potrącił kilku osób.

Stonoga cały czas pozostawał w kontakcie z policją i namierzał dla niej podejrzanego. W komentarzach pod relacją z pościgu pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci co prawda krytykują Stonogę za zbyt brawurową jazdę, ale chwalą go za podjęcie pościgu.

Stonoga kontra pedofil - pościg samochodowy w Warszawie:

Przeczytaj więcej
Komentarze