18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ranne dzieci!

Atak nożem w polskiej szkole. "Będzie rzeźnia"

Wojciech Kozicki
29.09.2020  12:21
Atak w liceum w Zielonej Górze -  dziewczyna z nożem!
Atak w liceum w Zielonej Górze - dziewczyna z nożem! Fot: Planeta.pl

Atak nożownika w szkole w Polsce. Tym razem nie był to jednak terrorysta ani religijny fanatyk, lecz… nastolatka! Krwawa jatka w V Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze!

V Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze i nastolatka z nożem! Jak podaje RMF FM, 17-latka uzbrojona w dwa ostre narzędzia (noże), o poranku pojawiła się na szkolnym korytarzu. Potwierdzono, że raniła 3 przypadkowo napotkane uczennice. Została zatrzymana przez nauczycieli i jest pod opieką policji.

Atak nożem w szkole w Zielonej Górze

Jedna z nich ma rany w okolicach twarzy, druga została raniona w plecy. Ranne trafiły do zielonogórskiego szpitala, ich życiu nic w tej chwili nie zagraża – pisze rmf24.pl o ofiarach ataku.

Media podają, że w szkole wybuchła panika. Część uczniów uciekła, a część schowała się w klasach.

Przyczyna ataku nożowniczki nie jest jeszcze znana. Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami mediów, dziewczyna ostrzegała wcześniej w mediach, że „coś się wydarzy” i „w szkole będzie rzeźnia”.

W połowie drugiej lekcji był jeden wielki hałas. Ludzie zaczęli uciekać, bo dowiedzieli się, że jakaś dziewczyna biega z nożem. Krzyczeli, że dźga ludzi, że chce kogoś zabić - relacjonuje jeden z uczniów Wyborczej.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze