18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zgromadzi cały PiS

Znamy datę pogrzebu prof. Jana Szyszko. Zaskakująca decyzja

10.10.2019  08:59
Znamy datę pogrzebu prof. Jana Szyszko. Zaskakująca decyzja
Znamy datę pogrzebu prof. Jana Szyszko. Zaskakująca decyzja Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Prof. Jan Szyszko zmarł bardzo niespodziewanie, w gorącym okresie wyborczym. Najbliżsi polityka wyznaczyli już datę pogrzebu, która jest dość mocno zaskakująca. 

Śmierć Jana Szyszki wprawiła polityków PiS w konsternację przepełnioną żalem. Wszyscy żegnali śp. byłego ministra środowiska, a niektóre osoby z partii zasugerowały wyraźnie, że nie jest to zgon przypadkowy.

Krystyna Pawłowicz zrobiła to w sposób bardzo ostry, od razu podając, kto jest jej zdaniem wszystkiemu winien. Jarosław Kaczyński jedynie zasugerował, że nie była to śmierć, do której doszło bez powodu.

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Jana Szyszki?

Prof. Jan Szyszko odszedł w gorącym okresie wyborczym. 13 października udamy się do urn, by głosować na przedstawicieli naszego społeczeństwa, którzy w naszym imieniu będą sprawować władzę. Decyzja o dacie pogrzeby jest więc zdumiewająca.

Jan Szyszko zostanie pochowany już po wyborach, 16 października. Najpewniej podyktowane jest to tym, że uroczystość zgromadzi wszystkich polityków PiS-u, którzy teraz zajęci są innymi obowiązkami. Być może tym się własnie sugerowała rodzina zmarłego.

Konkretnie, pożegnanie polityka będzie miało miejsce podanego dnia, o godzinie 11:00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie. Informację podano również na Facebooku byłego ministra środowiska, żeby dotrzeć na nią mógł każdy, kto tylko ma takie życzenie.

Myślicie, że na pogrzebie padną równie ostre słowa, co chwilę po jego śmierci? Mamy nadzieje, że jednak nie. 

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze