18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto zawinił?

Znowu wypadek autobusu w Warszawie. Są ranni!

Wojciech Kozicki
03.08.2020  18:08
Wypadek autobusu w Warszawie  - Co na to firma Arriva?
Wypadek autobusu w Warszawie - Co na to firma Arriva? Fot: Planeta

Komunikacja miejska w Warszawie ostatnio ma złą sławę, a autobusy prowadzone przez kierowców powodujących wypadki, m.in., po narkotykach, budzą grozę. Niestety, doszło do kolejnego wypadku w Warszawie.

Kolejny wypadek autobusu miejskiego w Warszawie. Jak podaje Polsat News, na skrzyżowaniu ul. Marywilskiej z Kupiecką w Warszawie doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem linii "314". Starszy sierżant Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji potwierdziła w rozmowie z mediami, że ranne zostały dwie osoby. Są to kierowca samochodu osobowego oraz około 25-letnia pasażerka autobusu.

Wypadek autobusu w Warszawie

Doszło do nieustąpienia pierwszeństwa przez samochód osobowy marki volkswagen. Kierujący nim mężczyzna nie zastosował się do znaku stop i tym samym wymusił pierwszeństwo na autobusie linii "314" – wyjaśniła Putyra.

Na miejscu pracują służby. Potwierdzono, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Polsatnews.pl przypomina, że obsługę linii "314", łączącej Tarchomin z Olesinem, realizuje na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego podwykonawca: firma Arriva. Obecnie możliwe są opóźnienia kursów i utrudnienia.

Zagłosuj

Za którym razem zdałeś prawo jazdy?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze