18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groza w Zielonej Górze

Żona chorego na koronawirus ujawnia prawdę o jego stanie

04.03.2020  19:38
Żona chorego na koronawirus ujawnia prawdę o jego stanie
Żona chorego na koronawirus ujawnia prawdę o jego stanie Fot: Shutterstock/SamaraHeisz5

Koronawirus dotarł do Polski. Pierwszym chorym jest mężczyzna, który aktualnie znajduje się w szpitalu w Zielonej Górze. Jego żona zdradziła prawdę o stanie zdrowia męża. 

Koronawirus sieje na świecie grozę od miesięcy. Dziś Polską wstrząsnęła informacja, że śmiercionośna choroba zawitała już w nasze progi. Do sprawy postanowiła odnieść się żona pierwszego chorego mężczyzny.

Żona pacjenta z koronawirusem została poddana kwarantannie

Pacjent z koronawirusem zaraził się nim najprawdopodobniej w Niemczech. Sprawę skomentowała jego małżonka, która sama już trafiła na kwarantannę.

Nie ma powodu do zmartwień. Musi po prostu odpoczywać

- mówi, z ogromnym zaufaniem do służby zdrowia, żona mężczyzny. 

Nigdzie nie mogę wychodzić, ponieważ po powrocie męża oczywiście miałam z nim kontakt. Przekazuję wszystkim pozytywną energię

- opowiada kobieta, wyraźnie pozostając optymistką. 

Koronawirus potrafi rozwinąć bardzo ciężką, a nawet śmiertelną postać. Mamy nadzieję, że w przypadku polskiego pacjenta nie dojdzie do takiego dramatu i szybko wróci on do zdrowia. Pozostaje mieć nadzieję, że po drodze nie zaraziło się zbyt wiele osób. 

Sam zakażony nie chce się na razie wypowiadać. Wiadomo, że jest to 66-letni mężczyzna, mieszkaniec niewielkiej miejscowości w woj. lubuskim. Niegdyś podobno prowadził kantor. Aktualnie ze względów epidemiologicznych - przebywa on w izolatce. 

Czytaj także