18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wkrótce miała świętować 3. rocznicę ślubu

Agnieszka Woźniak-Starak pod opieką psychologa. Jest zrozpaczona

22.08.2019  15:19
Agnieszka Woźniak-Starak pod opieką psychologa. Jest zrozpaczona
Agnieszka Woźniak-Starak pod opieką psychologa. Jest zrozpaczona Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Agnieszka Woźniak-Starak, wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku jest w głębokiej żałobie. Gwiazda TVN znajduje się pod opieką rodziców i psychologa. 

Piotr Woźniak-Starak został znaleziony martwy w jeziorze Kisajno po kilkudniowej akcji poszukiwawczej. Jego żona, gwiazda TVN Agnieszka Woźniak-Starak od momentu zaginięcia męża nie komentowała sprawy. Jej jedyną reakcją było wyłączenie możliwości komentowania postów pod jej zdjęciami na Instagramie, gdzie fani wypisywali tak wyrazy współczucia, jak i (niestety) hejty.

Agnieszka Woźniak-Starak jest w złym stanie

Aktualnie Agnieszka jest w bardzo złym stanie. Straszne wydarzenie w jej życiu zbiegło się z prezentacją ramówki stacji, w której pracuje. Dziennikarka oczywiście nie pojawiła się na uroczystości, a wyrazy współczucia podczas konferencji, deklarował dyrektor programowy stacji - Edward Miszczak.

Wiadomo, że przy prezenterce cały czas znajduje się rodzina, a dodatkowo kobieta od momentu zaginięcia męża, znajduje się pod opieką psychologa. Osoby z jej otoczenia donoszą, że płakała przez cały czas poszukiwań ukochanego. Ciężko sobie nawet wyobrazić, co przeżyła na wieść o jego śmierci.

Para miała wkrótce obchodzić 3. rocznicę ślubu. Współczujemy tej straty z całego serca.

Czytaj także