18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Alarm bombowy w Biedronkach! Policja ewakuuje kolejne sklepy

Redakcja
24.01.2019  14:57
viedronka alarm bombowy
viedronka alarm bombowy Fot: Wojtek Laski/East News

Już kilkanaście różnych sklepów sieci Biedronka zostało poddanych działaniom policji, część ewakuowano - podają mundurowi. To reakcja na rozsyłane anonimowo wiadomości o ładunkach wybuchowych.

To już druga głośna, zakrojona na szeroką skalę akcja policji związana z atakami bombowymi dzisiejszego dnia. Najpierw ktoś rozesłał maile do polityków PO, że w ich biurach zostały podłożone bomby. Po przekazaniu tych wiadomości funkcjonariusze ewakuowali ludzi z siedzib partii w całej Polsce.

Teraz ofiarą potencjalnego zamachu stały się sklepy sieci Biedronka. Policjanci informują już o kilkunastu przypadkach. Wszystkie ewakuowane sklepy znajdują się na Mazowszu.

Pierwsze informacje o bombach pojawiły się w Piasecznie około godziny 11. tam trzeba było ewakuować cztery różne sklepy. Później informacje o bombie dotarły do lokalnych mediów w Pruszkowie, gdzie także ewakuowano cztery punkty.

To jednak nie koniec. Ktoś wysłał wiadomość o podłożonym ładunku wybuchowym także do policji w Grodzisku Mazowieckim.

Dostaliśmy wiadomość, że coś może wydarzyć się na terenie jednego z supermarketów. Nadawca nie podał konkretnego adresu, dlatego wysłaliśmy nasze partole do wszystkich dyskontów na terenie powiatu. Łącznie obserwacją objęliśmy kilkanaście sklepów. Na razie nie zarządziliśmy w nich ewakuacji - powiedziała SE.pl Katarzyna Zych z policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak podaje "Super Express", w sumie informacje o bombach trafiły do kilku różnych miejscowości w okolicach Warszawy.

Zgłoszenia dotyczyły kilku miejscowości na terenie Mazowsza. Policjanci sprawdzają wszystkie te sklepy. Do tej pory w żadnym z nich nie potwierdziła się informacja o bombie - powiedziała dziennikarzom Edyta Adamus ze stołecznej policji.

ZOBACZ TEŻ:  Alarm bombowy w biurach PO w całej Polsce! "Wylecicie w powietrze"  

Przeczytaj więcej
Komentarze