18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sekretarz stanu kontra LGBT

Andruszkiewicz broni dzieci przed gejami. Wywołał burzę!

21.07.2019  16:10
Andruszkiewicz kontra LGBT - nie odda dzieci gejom
Andruszkiewicz kontra LGBT - nie odda dzieci gejom Fot: Piotr Molecki/East News

Marsz Równości w Białymstoku w sobotę 20 lipca przeszedł do historii jako festiwal przemocy. Do sieci trafiły nagrania wideo na których widać m.in. walki z policją i bicie kobiet. Tymczasem sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji Adam Andruszkiewicz skomentował inne wydarzenie odbywające się tego dnia w mieście. Jego wypowiedź nie ucieszy par homoseksualnych w Polsce.

Gdy w Białymstoku ulice przemierzał Marsz Równości, równolegle odbywał się także Piknik Rodzinny. Skomentował go w mediach społecznościowych Adam Andruszkiewicz i wyraźnie zaznaczył, że „małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny”. Zapewnił, że nigdy nie odda dzieci w ręce par homoseksualnych. Swoją wypowiedź zakończył hasłem „mama i tata największym skarbem świata”.

Tymczasem wśród narodowców próbujących zatrzymać Marsz Równości znalazł się „ojciec roku”, który z dzieckiem w wózku stanął w pierwszym szeregu. Tuż przed nim znajdowali się uzbrojeni policjanci z tarczami.

Czy w Polsce będzie wprowadzona adopcja dzieci przez pary homoseksualne? Wszystko wskazuje na to, że określone środowiska będą do tego dążyć, co zapowiedział już wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej. O adopcji dziecka i ojcowskich planach wypowiedział się również Robert Biedroń.

Przeczytaj więcej
Komentarze