18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poszło o koszulkę

Atak maczetą w Krakowie. Straszne sceny w autobusie

14.06.2019  10:14
Atak maczetą w Krakowie. Straszne sceny w autobusie
Atak maczetą w Krakowie. Straszne sceny w autobusie Fot: Reporters / GYS/REPORTER

Straszne sceny miały miejsce w Krakowie. Chuligani wtargnęli do autobusu i ranili 16-latka maczetą. Poszło o piłkarską koszulkę.

To się nie mieści w głowie. 16-latek został zaatakowany maczetą, tylko dlatego, że miał na sobie koszulkę, która nie spodobała się chuliganom. W ruch poszły również: gaz pieprzowy i pięści.

Policja zatrzymała łącznie 13 osób, które brały udział w zdarzeniu. Większość z nich jest związana ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców, aż 6 to osoby niepełnoletnie. 

Atak maczetą w Krakowie

Do napadu doszło 9 czerwca. Wszystko wskazuje na to, że byli to kibice Tarnovii Tarnów, którzy wracali z meczu. Jeden z nastolatków został zwyzywany przez agresywne dziewczyny za to, że miał na sobie koszulkę "nie tego" klubu. 

Dziewczyny wtargnęły za chłopcem do autobusu i zadzwoniły po znajomych, którzy zaatakowali go jeszcze wścieklej. Kiedy na przystanku zobaczył ich kierowca, nie chciał otworzyć drzwi, ale wściekli kibole je sforsowali i dopięli swego. 

Raniony 16-latek trafił do szpitala. To cud, że przeżył taki wściekły atak. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej