18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kim jest Dejan S.?

Atak nożownika w Siedlcach. Nowe Fakty

03.04.2019  17:31
Dejan S. zaatakował nożem byłego prezydenta Siedlec
Dejan S. zaatakował nożem byłego prezydenta Siedlec Fot: JANUSZ MAZUREK/AGENCJA SE/East News

Odpowiedzialny za atak na byłego prezydenta Siedlec Dejan S. usłyszał zarzuty. Pojawiły się też intrygujące informacje na temat nożownika. Ma firmę zarejestrowaną na cmentarzu i w prokuraturze.

Dejan S. zaatakował nożem byłego prezydenta Siedlec Wojciecha Kudelskiego w poniedziałek rano. Kilka godzin po tym wydarzeniu napastnik został zatrzymany, a jego personalia prześwietlają odpowiednie służby.

Kim jest Dejan S.?

Nożownik z Siedlec okazuje się osobą dość tajemniczą i podejrzaną. Jest właścicielem firmy, która swoją siedzibę ma zarejestrowaną w dwóch miejscach. Jedno z nich to cmentarz, zaś drugie – budynek Prokuratury Okręgowej w Siedlcach.

Zainteresowanie wzbudziło również imię napastnika. Jest on bowiem obywatelem Polski. Okazało się, że zmienił je całkiem niedawno. Wcześniej nazywał się Marcin a imiona Dejan Apastasi przyjął dopiero w 2018 roku.

Matka ze schizofrenią

Jak informuje „Fakt”, matka Dejana chorowała na schizofrenię, a kilkanaście lat temu popełniła samobójstwo. Zdarzenie to mocno wpłynęło na syna. Według informatora, na którego powołuje się portal, nożownik miał wcześniej dwukrotnie przebywać w zakładzie psychiatrycznym.

Atak na byłego prezydenta Siedlec

Do ataku na Wojciecha Kudelskiego, byłego prezydenta Siedlec, obecnie radnego z ramienia PiS, doszło w poniedziałek rano. Napastnik miał go zaatakować nieopodal jego domu. Zadał mu kilka ciosów nożem. Samorządowiec został przywieziony do szpitala, gdzie cały czas przebywa. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.

Ze wstępnych i nieoficjalnych ustaleń wynika, że atak był związany z decyzją byłego prezydenta dotyczącą jednej z kamienic w Siedlcach. Nie wiadomo jednak o jaką decyzję może chodzić, a informacje te nie zostały potwierdzone.

Przeczytaj więcej
Komentarze