18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Banany z kokainą. Narkotyki trafiły do supermarketów w 3 województwach

Redakcja
26.11.2018  12:25
banany z kokainą w polsce
banany z kokainą w polsce Fot: shutterstock.com

W kartonach z bananami w jednej z sieci supermarketów odkryto w weekend spore ilości kokainy. Sprawę bada policja.

W sobotę pracownica sklepu "Stokrotka" w Sokołowie Podlaskim w woj. mazowieckim znalazła w kartonach z bananami niespodziankę - pakunki z białym proszkiem. Jak ustalił Fakt.pl, były to „dziwne paczki kształtem i wielkością przypominające cegły. Pudełka były starannie owinięte, najpierw czarną folią a potem zieloną. Niektóre miały na wierzchu naklejki z logo popularnych smartfonów”.

Zaniepokojona obsługa wezwała policję. Funkcjonariusze potwierdzili, że w bananach ukryto 9 kg kokainy. Banany pochodziły z Ekwadoru, a do Sokołowa Podlaskiego przyjechały z magazynu w Teresinie i trafiły też do innych miast. W sklepie „Stokrotka” w Wyszkowie miało znaleźć się 30 kg kokainy.

Jak potwierdził młodszy aspirant Antonii Rzeczkowski z Komendy Głównej Policji, środki odurzające znaleziono w sklepach na terenie trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i dolnośląskiego. Policja wciąż bada sprawę. Według ustaleń TVN24, znaleziono około 170 paczek z narkotykami. Największa z nich ważyła kilogram.

NOWE: Banany z narkotykami w kolejnym województwie!

Przeczytaj więcej
Komentarze