18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Połamał dziecku nogi na stoku i uciekł. Szuka go policja

Redakcja
27.02.2019  10:05
Białka Tatrzańśka, stok narciarski nr 9 Kotelnicy Białczańskiej i groźny wypadek na nartach. Nauka dziecka jazdy na nartach zakończyła się złamanymi nogami
Białka Tatrzańśka, stok narciarski nr 9 Kotelnicy Białczańskiej i groźny wypadek na nartach. Nauka dziecka jazdy na nartach zakończyła się złamanymi nogami Fot: Policja Zakopane

Białka Tatrzańska. Na stoku narciarskim nr 9 Kotelnicy Białczańskiej wydarzył się wypadek. Nauka dziecka jazdy na nartach zakończyła się złamaniami. Sprawca wypadku uciekł.

Białka Tatrzańska. Stok narciarski okazał się pechowym miejscem dla 6-latka, który spędzał ferie zimowe w polskich górach. 22 lutego nauka jazdy na nartach zakończyła się dla dziecka połamaniem nóg. Ok. 12:20 na stoku narciarskim nr 9 Kotelnicy Białczańskiej mężczyzna zjeżdżający na nartach wjechał w dziecko z ogromną prędkością.

TOPR i akcja ratunkowa

Sprawca wypadku nie zatrzymał się i nie udzielił dziecku pomocy. Na miejscu zjawili się ratownicy TOPR.

Sprawca wypadku poszukiwany przez policję

Policja szuka narciarza. Podano, że ma ok. 30 lat. W dniu wypadku nosił niebieską kurtkę, kask, gogle i spodnie narciarskie z czerwonymi elementami. Policjanci będą analizować nagrania z monitoringu, ale proszą też świadków wypadku o kontakt.

Jak nauczyć dziecko jeździć na nartach:

Czytaj także