18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biedroń o seksie ze swoim partnerem. "Króliczki z reklamy przy nas odpadają"

07.02.2019  12:10
Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek (partia Wiosna) - pikantny wywiad. Geje opowiadają o takich sprawach jak związek, seks, rozłąka. Miłość jak z filmu?
Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek (partia Wiosna) - pikantny wywiad. Geje opowiadają o takich sprawach jak związek, seks, rozłąka. Miłość jak z filmu? Fot: Youtube.com/Magazyn VIVA!

Robert Biedroń rozpoczął kampanię wyborczą, a partia Wiosna ma coraz większe poparcie w sondażach. Były prezydent Słupska to gej, a jego partnerem od kilkunastu lat jest Krzysztof Śmiszek. W sieci znów pojawił się wywiad dla „Elle” z 2015 roku, w którym opowiadali o swoim związku i miłości.

Orientacja seksualna Biedronia jest powszechnie znana. W wywiadzie dla „Elle” wraz ze Śmiszkiem zdradzili kilka intymnych szczegółów ze swojego prywatnego życia.

Biedroń i Śmiszek - trudny związek?

Krzysztof Śmiszek narzekał, że ich związek nie jest łatwy, ponieważ mają dla siebie mało czasu. On urządzał ich warszawskie mieszkanie kupując „kocyki, światełka, pierdółki”, a Biedroń często wyjeżdżał i pracował do późna. Były prezydent Słupska wyznał, że nie przywiązuje wagi do kwestii mieszkania, bo jest mu dobrze tam, gdzie jest jego partner. Określił ich wspólne życie jako „nomadyczne i nieustabilizowane”.

Biedroń i Śmiszek opowiedzieli też o początkach swojej znajomości. Rocznicę poznania się obchodzą 14 lutego w walentynki. Czy to scenariusz jak z romantycznego filmu?

Robert założył Kampanię przeciw Homofobii. W 2002 roku przeczytałem w „Życiu Warszawy” relację z konferencji prasowej, zobaczyłem jego zdjęcie i pomyślałem, że może moja wiedza (kończyłem wtedy prawo) przyda się w takiej organizacji. A poza tym bardzo mi się spodobał na tym zdjęciu. Przez dwa-trzy miesiące spotykaliśmy się na gruncie zawodowo-organizacyjnym – opowiedział Śmiszek. (elle.pl)

Miłość zagościła jednak w ich życiu dopiero, gdy pojechali na wspólną konferencję do Berlina. Wtedy „kliknęło”. Biedroń uważa to za romantyczne doświadczenie i czuł się wtedy uwodzony.

Biedroń i Śmiszek - nie tylko seks

Związek Biedronia i Śmiszka to okresy rozłąki. W wywiadzie dla „przeAmbitniPL” lider Wiosny zdradził, jak to wpływa na ich życie erotyczne.

Nawet sobie nie wyobrażasz, co się dzieje, jak my się nie widzimy miesiąc lub dwa. Te króliczki z reklamy odpadają przy nas, jak się spotykamy. 24 godziny na dobę – wyznał Biedroń w wywiadzie. (youtube.com/przeAmbitniPL)

Ich relacja to nie tylko miłość i seks. Lider partii Wiosna powiedział, że Śmiszek jest dla niego wsparciem merytorycznym. Pomagał mu m.in. podczas przygotowania pism, projektów i interpelacji.

Dobrze sobie męża wybrałem – powiedział Robert Biedroń. (elle.pl)

Biedroń wyznał, że to on przytula swojego partnera i mówi mu najczulsze słowa. Na ulicach Słupska nie trzymają się jednak za ręce w obawie przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Twierdzi, że chociaż nie jest to zalegalizowane, to ma męża. Państwo ma jednak problem i tego nie widzi.

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek - związek, miłość, seks:

logo Tu się dzieje