18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nasz klient, nasz pan

Biedronka szaleje, otwiera sklepy 24h. Sama dowiezie do nich klientów

28.06.2019  13:03
Sklepy Biedronka otwarte 24 godziny na dobę
Sklepy Biedronka otwarte 24 godziny na dobę Fot: Shutterstock

Jeronimo Martins Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i szykuje prawdziwy, wakacyjny hit. Latem otworzą sklepy Biedronka na 24 godziny dziennie, a klientom zorganizują autobusy.

Wakacje się zaczęły, upał doskwiera, a w turystycznych miejscowościach przybiera wczasowiczów. To świetny czas, by sobie dorobić, na przykład otwierając sklepy w pobliżu kurortów.

Jeronimo Martins Polska - właściciele popularnej w Polsce Biedronki - wiedzą, jak zadbać o klientów, zwłaszcza latem. Dla żądnych zabawy nad Bałtykiem, a jednocześnie chcących odrobinę przyoszczędzić na jedzeniu turystów, szykują prezent. Biedronki w turystycznych miejscowościach będą otwarte 24h na dobę!

Całodobowa Biedronka nad morzem

Zakupy w środku nocy będzie można zrobić w Ustce (ul. Dąbrowskiego), Mielnie i Dziwnowie. W innych miejscowościach nadmorskich sklepy będą pracowały w wydłużonych godzinach - aż do 23.00 - podaje Fakt24.

Nasza sieć zawsze chce być blisko klientów, także wtedy, gdy wypoczywają. Sklepy Biedronka od dawna funkcjonują więc w miejscowościach typowo turystycznych i co roku odnotowujemy w nich duży wzrost ruchu. Aby dostosować się do rytmu wakacyjnego wypoczynku, wydłużyliśmy godziny pracy placówek w nadbałtyckich miejscowościach - powiedział serwisowi Łukasz Burda z Jeronimo Martins.

To jednak nie koniec nowości. Biedronka uruchamia bowiem specjalny autobus, który będzie dowoził do niej klientów. Aby dotrzeć do sklepu, wystarczy wsiąść w "Biedronkobus" przejeżdżający niemal przez całe miasto.

Autobus będzie kursował codziennie po południu, z wyłączeniem niehandlowych niedziel, jak na razie, tylko w Łebie. Opłata za ten luksus to symboliczna złotówka.

Witaminy z Biedronki

Co jeszcze? Jeśli przed Biedronką zobaczycie stoisko z warzywami i owocami, nie dajcie się zwieźć. Nie jest to stragan z produktami od rolników, tylko kolejny pomysł Jeronimo Martins. W wakacje postawią przed swoimi sklepami (póki co tylko nad morzem) warzywniaki. Produkty na nich będą jednak dokładnie takie same, jak w sklepie. 

Zauważamy, że klienci, kiedy wybierają się na plażę, coraz częściej sięgają po owoce jako przekąski. Dzięki temu rozwiązaniu mogą oni szybko zaopatrzyć się w to, co potrzebne do wypoczynku nad wodą - mówi "Faktowi" Burda. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej