18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Głąby w markecie

Bitwa o kapustę w Lidlu. Klienci wpadli w szał

Wojciech Kozicki
20.05.2019  17:30
Promocje w Lidlu wyzwalają w ludziach demony zakupów
Promocje w Lidlu wyzwalają w ludziach demony zakupów Fot: Facebook.com/kraśnik24

Ceny i promocje w Lidlu doprowadzają Polaków do szaleństwa… dosłownie. Do historii przeszła już walka o karpia, awantura o robota kuchennego oraz bitwa o crocsy. Tym razem tłum ruszył po warzywa, a sklep zmienił się w pole bitwy. Zdjęcia po demolce trafiły do sieci. Oto co tania i młoda kapusta robi z ludźmi…

Lidl znów zamienił się w pole walki, a łowcy promocji ruszyli w bój. Tym razem to przeceniona młoda kapusta stała się obiektem pragnień Polaków. Jak podaje Fakt24, w sklepie w Kraśniku "Tania Sobota” sprawiła, że klientom puściły hamulce.

Zobacz także

Bitwa w Lidlu

Na Facebooku świadkowie bitwy w Lidlu informują w komentarzach, że w sklepie rozegrała się „masakra”. Spotted Lublin pisze, że pracownicy nie nadążali z wykładaniem towaru, a klienci dosłownie wyrywali sobie kapustę z rąk.

Promocja na warzywa

Aby klienci Lidla przy al. Niepodległości wpadli w szał zakupów nie trzeba było wiele. Obniżka ceny kapusty z 3,99 na 1,99 zadziałała jak czerwona płachta na byka. Nie wiadomo, czy ktoś ucierpiał bijąc się o kapustę i czy ktoś np. „dostał z liścia”. Na pewno ucierpiał sklep, co widać na zdjęciach, bo klienci porozrzucali skrzynki z warzywami.

Zobacz także
kraśnik kapusta
Przeczytaj więcej
Komentarze