18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poszło o film Sekielskiego

Znany bloger atakuje Biedronia. "Socjopatyczna cioto"

14.05.2019  19:28
Biedroń chciał nielegalnie wyświetlać film, do akcji wkroczyła policja
Biedroń chciał nielegalnie wyświetlać film, do akcji wkroczyła policja Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Piotr Wielgucki, czyli popularny bloger Matka Kurka znany ze sporu sądowego z Jerzym Owsiakiem i WOŚP, znowu wkroczył do akcji. Tym razem na jego celowniku znalazł się Robert Biedroń z partii Wiosna.

Robert Biedroń i Joanna Scheuring-Wielgus 13 maja próbowali wyświetlić publicznie w Warszawie przy Katedrze Polowej WP film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”. Interweniowała jednak policja i skonfiskowała projektor. Okazało się, że administrator budynku nie wyraził zgody na wyświetlenie na nim dokumentu. Kontrowersyjne zachowanie Biedronia została pokazane na WIDEO z incydentu.

Zobacz także

Matka Kurka kontra Biedroń

Jedni chwalą lidera Wiosny za próbę pokazania filmu, a inni krytykują go za niestosowne zachowanie wobec policji i oskarżają o robienie sensacji. Bloger Matka Kurka na Twitterze postawił na ostry atak. Nazwał Biedronia „socjopatyczną ciotą katującą własną matkę”. Zasugerował również, by partner Krzysztofa Śmiszka wyświetlił „Tylko nie mów nikomu” w Słupsku, gdzie jego zdaniem miał tuszować aferę pedofilską.

Wiosna się nie poddaje. Jak zapowiedziała Joanna Scheuring-Wielgus, będzie więcej takich akcji jak ta w Warszawie.

Matka Kurka kontra Biedroń
Czytaj także