18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kierowcy puściły hamulce

Mordobicie na drodze. Road rage po polsku

Wojciech Kozicki
28.06.2019  11:48
Polscy kierowcy i bójka na drodze - furiat z BMW bez hamulców
Polscy kierowcy i bójka na drodze - furiat z BMW bez hamulców Fot: Youtube.com

Polscy kierowcy potrafią zamienić się w dzikie bestie, a „road rage” to już nie tylko amerykańskie zjawisko. Do sieci trafiło nagranie wideo z bójki na drodze, a jeden z uczestników ruchu drogowego postanowił "obić maskę" młodemu mężczyźnie.

Polskie drogi są wyjątkowo niebezpieczne i nie chodzi tylko o wypadki. Niektórzy kierowcy są bardzo agresywni i łatwo o mordobicie. Kanał na YouTube „Stop cham” opublikował wideo, na którym właśnie takiemu furiatowi puściły hamulce.

Do incydentu doszło w pobliżu zjazdu z DTŚ na Rudę Śląską. Kierowca BMW stwierdził, że mężczyzna prowadzący Pandę zajechał mu drogę. Zatrzymał go, zaczął uderzać i kopać w samochód, a następnie próbował wywlec „przeciwnika” z pojazdu. Zaczął wrzeszczeć, że przez niego „prawie wpierdo*ił się w barierki”.

Co ty odp*erdalasz? Samosądy na drodze robisz? – krzyczał jeden ze świadków zdarzenia i zapowiedział, że zgłosi sprawę na policję.

Polscy kierowcy i agresja na drodze:

Przeczytaj więcej
Komentarze