18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wideo jak z filmu katastroficznego

Burza piaskowa w Polsce. Utrudnienia na drogach

Wojciech Kozicki
23.04.2019  13:25
Burza piaskowa w Polsce - wypadek i utrudnienia na drogach
Burza piaskowa w Polsce - wypadek i utrudnienia na drogach Fot: Policja

Uwaga, ostrzeżenia dla kierowców! Droga krajowa numer 60 między Makowem Mazowieckim i Różanem jest zablokowana. Wydarzył się tam wypadek samochodowy, który spowodowała burza piaskowa.

Utrudnienia na drodze krajowej nr 60 na odcinku Maków Mazowiecki- Różan. Wydarzył się tam wypadek samochodowy, zderzyły się ze sobą dwie ciężarówki. Policja ostrzega kierowców, by byli ostrożni, bo okolicę nawiedziła burza piaskowa.

Nad Polskę nadciągnęła chmura pyłu znad Sahary. Niebo ma zrobić się pomarańczowe i ma spaść „brudny deszcz”. To jednak nie tony pustynnego piasku z Afryki były przyczyną wypadku na Mazowszu. Silny wiatr nawiewa pył z okolicznych pół, ograniczając widoczność niemal do zera. To dlatego miało dojść do kolizji samochodów ciężarowych.

Do sieci trafiło wideo z miejsca wypadku. Służby podały informację, że nikomu nic się nie stało. Wyznaczono objazdy przez Szelków i drogę krajową nr 61.

Burza piaskowa w Polsce i wypadek samochodowy:

Przeczytaj więcej
Komentarze