18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To był jego ostatni kurs

Bus z ludźmi utknął na przejeździe kolejowym [WIDEO]

Wojciech Kozicki
21.07.2019  13:55
To mogła być tragedia na przejeździe kolejowym - kierowca busa utknął za szlabanem
To mogła być tragedia na przejeździe kolejowym - kierowca busa utknął za szlabanem Fot: Faceboook

To mogła być kolejna tragedia na przejeździe kolejowym, a kierowca sam prosił się o śmiertelny wypadek. Jego nieodpowiedzialność doprowadziła do tego, że bus z pasażerami utknął między szlabanami!

Na nic ostrzeżenia, kampanie informacyjne i nagrania wideo z wypadków samochodowych w internecie. Polscy kierowcy i tak wiedzą swoje. Oto przykład. Kierowca busa pełnego pasażerów mógł doprowadzić do masakry w województwie dolnośląskim na odcinku Zgorzelec - Bolesławiec na DK94.

Na wysokości miejscowości Wykroty bus przewoźnika Jantur-Pieniążek wjechał na przejazd w trakcie zamykania szlabanów i utknął między zaporami, a tymczasem nadjeżdżał pociąg Kolei Dolnośląskich. Maszynista w porę zareagował i zdołał zwolnić, a kierowca busa zdołał zmieścić się między rotami, a szlabanem.

Firma Jantur-Pieniążek z Gryfowa Śląskiego wydała oświadczenie na Facebooku. Zapewniła, że nie toleruje takich zachowań i ten kierowca za kółkiem już u nich nie siądzie. Przeprosiła również pasażerów busa i pozostałych uczestników zdarzenia za zachowanie swojego pracownika.

Kierowca busa prawie zabił pasażerów - szok na przejeździe kolejowym:

Przeczytaj więcej
Komentarze