18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cejrowski lubi "cmentarze na których leżą Niemcy". Nazwał ich wrogami Polski

Redakcja
27.02.2019  11:21
Wojciech Cejrowski, podróżujący boso przez świat i piszący książki, i kolejne wypowiedzi. Tym razem tematy to Niemcy, cmentarz w Szczecinie i Plac Orła Białego
Wojciech Cejrowski, podróżujący boso przez świat i piszący książki, i kolejne wypowiedzi. Tym razem tematy to Niemcy, cmentarz w Szczecinie i Plac Orła Białego Fot: Facebook.com/Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Wojciech Cejrowski znów szokuje. Jego „najlepsze” wypowiedzi niejednokrotnie są kontrowersyjne i podbijają internet. W nowym filmie na youtube.com dodał kolejna perełkę do swojego „the best of”.

Wojciech Cejrowski w cyklicznym programie internetowym „Radiowy przegląd prasy” w rozmowie z Andrzejem Rudnikiem poruszył temat Szczecina i tamtejszego cmentarza. Autor książek podróżujący „boso przez świat” przyznał, że bardzo podoba mu się szczecińska nekropolia.

Cmentarz mi się podoba, bo tam leży dużo Niemców. To jest odwieczny wróg Polski. Jak widzę cmentarz, gdzie dużo Niemców jest położonych, to też mi się podoba – powiedział Wojciech Cejrowski. (youtube.com/Wojciech Cejrowski)

Plac Orła Białego w Szczecinie

Współprowadzący program Andrzej Rudnik poruszył też temat przebudowy Placu Orła Białego w Szczecinie. Konieczny był konkurs i powołanie komisji. Sąd konkursowy wybierający projekt przebudowy biesiadował „za miejskie pieniądze w restauracji należącej do brata radnej z klubu prezydenta Szczecina”. Mieli wydać na jedzenie i picie kilka tysięcy złotych. Rudnik zwrócił uwagę, że tworzy się szczeciński układ.

Wojciech Cejrowski o Szczecinie, martwych Niemcach i wrogach Polski:

logo Tu się dzieje