18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cejrowski o Adamowiczu. "Wredny typ. Śmierć celebrowana jakby umarł Stalin"

Redakcja
18.01.2019  10:45
Wojciech Cejrowski i ostre komentarze - trafią do tjego "the best of"? Skomentował śmierć Adamowicza na WOŚP, skierował oskarżenia wobec Owsiaka.
Wojciech Cejrowski i ostre komentarze - trafią do tjego "the best of"? Skomentował śmierć Adamowicza na WOŚP, skierował oskarżenia wobec Owsiaka. Fot: Facebook.com

Wojciech Cejrowski znowu w centrum uwagi. Atak nożownika na prezydenta Adamowicza to okazja, by wygłosić swoje poglądy i zaserwować kontrowersyjne wypowiedzi. Niektórzy twierdzą, że przesadził.

Śmierć Pawła Adamowicza skłania wiele znanych osób do komentarzy. Wkrótce pogrzeb prezydenta Gdańska, a ostrych wypowiedzi nie brakuje. Krystyna Pawłowicz oskarża Owsiaka na Twitterze. Janusz Korwin-Mikke apeluje, by przywrócić karę śmierci. Mariusz „Pudzian” Pudzianowski zaatakował internautów i powiedział, że „g*wno robią”. Krzysztof Skiba uważa, że "Adamowicz przeszkadzał, więc się go pozbyli".

ZOBACZ TEŻ: Zabójca Adamowicz może uniknąć więzienia. Umorzą śledztwo?

Cejrowski o Adamowiczu

Głos postanowił zabrać też Wojciech Cejrowski. Na Facebooku opublikował kontrowersyjny post. Jego zdaniem Paweł Adamowicz to „okropny typ jako prezydent”. Zwrócił uwagę na liczne śledztwa dotyczące Adamowicza. Jego zdaniem śmierć prezydenta Gdańska celebrowana jest, jakby umarł Stalin.

Al Capone zabijał konkurencyjnych mafiozów i nie powodowało to, że  oni z samego faktu bycia zamordowanymi zostali świętymi - napisał Cejrowski na swoim Facebooku.

Oskarżenia wobec Owsiaka

Autor książek i dziennikarz, podróżujący „boso przez świat”,  o atak nożownika oskarża Owsiaka. Uważa, że to jego impreza i był za nią odpowiedzialny. Zwrócił uwagę, że celowo zaniżono standardy bezpieczeństwa, a WOŚP w Gdańsku nie był imprezą masową.

ZOBACZ TEŻ: Matka Stefana W. ostrzegała policję, że jest niebezpieczny. I tak go wypuścili

Cejrowski o śmierci Adamowicza i Owsiaku: