18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Cenzura myśli"

Cejrowski wykrył globalny spisek? Znikają krzyże

04.04.2019  09:59
Wojciech Cejrowski kontra Google Maps - gwaizda podróżuje boso przed świat po internetowych mapach i szuka krzyży
Wojciech Cejrowski kontra Google Maps - gwaizda podróżuje boso przed świat po internetowych mapach i szuka krzyży Fot: Mariusz Gaczynski/East News

Wojciech Cejrowski ma jasno określone poglądy i sam siebie nazywa „katolem”. Autor książek i przedsiębiorca, podróżujący boso przez świat, nie ukrywa, że Bóg i wiara stanowią istotną część jego życia. Być może dlatego to właśnie on wykrył globalny spisek i zorientował się, że Google usuwa krzyże.

Wojciech Cejrowski opublikował na Facebooku post, który wywołał lawinę komentarzy. Zauważył, że Google Maps usuwa krzyże z kościołów. Jako dowód opublikował zdjęcie, na którym chociaż na dachu świątyni nie ma krzyża, rzuca on jednak cień. Okazuje się, że wcale może nie być to globalna wojna z religią.

CENZURA MYŚLI - dzieje się na wielu poziomach. Kilka wielkich firm stanowi największe zagrożenie, bo zmonopolizowały obieg informacji, a nie można im nic zrobić, bo prywatne. Znikają ludzie z Wikipedii, znikają fakty z wyszukiwarek, niepoprawne książki z Amazona – napisał Wojciech Cejrowski na Facebooku.

Cejrowskie i teorie spiskowe

Internauci najwyraźniej nie wierzą w teorie spiskowe. Pod postem podróżnika zwrócili uwagę, że obrazy w Google Maps to nie zdjęcia, a modele 3D. Ich zdaniem krzyż na zdjęciu był po prostu zbyt cienki, aby poradził sobie z nim algorytm. Być może dlatego znikają również słupki parkingowe. Chwała na wysokości, gigantyczny Jezus ze Świebodzina wydaje się bezpieczny...

Czy Cejrowski będzie walczył o przywrócenie krzyży? Jak na razie deklaruje chęć otwartej wojny z islamem i mówi o wysiedlaniu muzułmanów z Europy.

Gdzie jest krzyż?

Przeczytaj więcej
Komentarze