18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skandal z udziałem gwiazd

Chajzer i Karolak oskarżeni. Pójdą siedzieć?

12.03.2019  13:47
Tomasz Karolak Filip Chajzer molestowanie seksualne
Tomasz Karolak Filip Chajzer molestowanie seksualne Fot: Mateusz Jagielski/East News/VIPHOTO/East New

Tomasz Karolak i Filip Chajzer mają poważne kłopoty! Aktor i celebryta odpowiedzą za molestowanie seksualne kobiet. Sprawa trafiła do prokuratury.

Molestowanie seksualne to przestępstwo, za które odpowiada się karnie i właśnie tego mieli dopuścić się znani gwiazdorzy. Aktor Tomasz Karolak i prezenter-celebryta Filip Chajzer bez zgody kobiet, mimo ich sprzeciwu, całowali je w usta. Teraz ich zachowanie przeanalizują organy ścigania.

Do molestowania seksualnego miało dojść w Peru, na planie show TVN "Ameryka Express". Już kilka miesięcy temu, gdy program emitowany był w telewizji, wylała się na nich fala krytyki.

Chajzer i Karolak oskarżeni o molestowanie

Przypomnijmy. Chajzer, Karolak i pozostali uczestnicy show, mieli za zadanie całować na ulicy kobiety. Problem w tym, że nie pytali przypadkowo spotkanych na swojej drodze pań o zdanie. Całowali je w usta bez pozwolenia, a Filip Chajzer złapał nawet jedną za piersi.

Po wielu miesiącach sprawa celebrytów trafiła do prokuratury. O molestowanie seksualne oskarżony jest - poza Chajzerem i Karolakiem - także Jakub Urbański. Sprawę do prokuratury zgłosiły w ubiegły czwartek Fundacja Feminoteka i Fundacja przeciwko Kulturze Gwałtu im. Margarete Hodgkinson.

Profesor Środa o Chajzerze i Karolaku: to traktowanie kobiet jak obiektów seksualnych

Sprawę komentuje także profesor Magdalena Środa.

Kultura gwałtu to właśnie przyzwolenie na takie zachowania: czyli traktowanie kobiet jak obiektów seksualnych, jak maskotek, jak dzieci, których nikt nie musi pytać o zdanie. Biali mężczyźni pokazują światu jak świetnie się bawią uprzedmiotawiając kobiety z innej kultury - mówiła w "Fakcie".  

Przeczytaj więcej
Komentarze