18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przez niego wyniosła się z domu

Córka wiceministra pogrąża ojca

26.03.2019  16:17
Wiceminister Grzegorz Tobiszowski pod ostrzałem rodziny
Wiceminister Grzegorz Tobiszowski pod ostrzałem rodziny Fot: MAREK KUWAK/REPORTER

Córka Grzegorza Tobiszowskiego, który jest twarzą rządu w sprawach górników, oskarża ojca i twierdzi, że przez niego musiała upuścić dom rodzinny. Jakie tajemnice skrywa polityk?

Wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski może spodziewać się sporego rozgłosu. Wszystko z powodu córki i żony. Ta pierwsza zarzuca ojcu, że przez jego zachowanie razem z mamą musiały wynieść się z domu rodzinnego. Z kolei małżonka wiceministra, Dorota Tobiszowska, złożyła pozew o rozwód.  Co stoi za tą decyzją? Córka nie pozostawia złudzeń i oczernia ojca.

Córka wiceministra walczy o alimenty

Wydaje się, że te informacje to reakcja na zachowanie polityka, który niedawno opowiadał na łamach „Super Expressu”  o swoich relacjach z córką i swojej hojności. Takie głosy w mediach dało się słyszeć tuż po tym, jak wiceminister otrzymał pozew rozwodowy od swojej żony Doroty Tobiszewskiej. Równocześnie jego córka zawnioskowała o alimenty w wysokości 2,5 tysiąca złotych miesięcznie.

Druga twarz Grzegorza Tobiszowskiego

Monika, córka Grzegorza Tobiszowskiego postanowiła poinformować opinię publiczną, jaki naprawdę jest jej ojciec. Dziennik „Fakt” podzielił się treścią listu, jaki trafił do redakcji. Przeczytać w nim możemy, że zarówno córka jak i żona Grzegorza Tobiszowskiego musiały wynieść się z domu przez „zachowanie ojca”. Konkretów skrywających się pod hasłem „zachowanie” nie podała, gdyż stwierdziła, że pojawią się one w pozwie rozwodowym mamy. Co więcej, wytłumaczyła też, że już jakiś czas temu informowała ojca, że potrzebuje pieniędzy na mieszkanie, studia i leczenie (ma chorą tarczycę i chory wzrok).

Monika Tobiszowska stwierdziła też, że wizerunek taty pełen wartości i zasad moralnych jest fikcją.

Żona wiceministra Tobiszowskiego komentuje

Do sprawy w dość lakoniczny sposób odniosła się także żona wiceministra. Na swoim Facebooku zamieściła wpis, w którym zarzuca mężowi kłamstwo i tłumaczy, że jej córka jest osobą dobrą i odpowiedzialną, który uczy się i pracuje co jest powodem do matczynej dumy.

Przeczytaj więcej
Komentarze