18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Klienci będą zwracać?

Żywe robaki w cukierkach. Obrzydliwe wideo

Wojciech Kozicki
03.04.2019  13:50
Robaki w cukierkach - "Michaszki" znów z dodatkowym białkiem
Robaki w cukierkach - "Michaszki" znów z dodatkowym białkiem Fot: Youtube.com. KONSUL KONSUL

Lubicie słodycze na wagę? W takim razie uważajcie na cukierki „Michaszki”, bo po raz kolejny znaleziono w nich żywe robaki. Tym razem to nie Biedronka i Jeronimo Martins muszą się tłumaczyć, bo łakocie z „dodatkowym białkiem” kupiono w Stokrotce.

Sklep Stokrotka przy ulicy Puławskiej w Warce zapewnił klientom „gratisy”, których raczej nie chcieli. Jak podaje „Echo Dnia”, pan Piotr zakupił tam cukierki Michaszki Junior. Wkrótce czekała go jednak niespodzianka.

Cukierki z "nadzieniem"

Słodycze miały trafić do przedszkola z okazji urodzin jego córki, ale okazało się, że w cukierkach wiły żywe larwy. Syn pana Piotra zdążył jednak już się poczęstować cukierkami z wkładką mięsną.

Nie wiadomo, czy dziecko zwróciło cukierki, ale na pewno pan Piotr zwrócił towar do sklepu. Na tym jednak nie poprzestał. Jak informuje „Wirtualna Polska”, skierował sprawę do Powiatowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej w Grójcu. Co więcej, opublikował w sieci film, na którym widać larwy wijące się w cukierkach.

Robaki w cukierkach:

Przeczytaj więcej
Komentarze