18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Daniel M. skazany! Syn Zenka Martyniuka dostał wyrok za awantury i narkotyki

Redakcja
04.01.2019  14:51
Daniel M. skazany za awantury i narkotyki
Daniel M. skazany za awantury i narkotyki Fot: Facebook/Daniel Martyniuk

Sąd Rejonowy w Turku zakończył postępowanie w sprawie Daniela M. Syn gwiazdora disco-polo będzie musiał zapłacić grzywnę za awantury i narkotyki.

Daniel M. został w ostatnią niedzielę zatrzymany przez policję po tym, jak wywołał domową awanturę, a mundurowi znaleźli przy okazji w jego mieszkaniu narkotyki. To jednak nie pierwszy incydent z udziałem mężczyzny.

Sąd wydał wyrok. Daniel M. zapłaci grzywnę

13 maja 2018 roku funkcjonariusze policji byli zmuszeni interweniować w mieszkaniu jego ówczesnej narzeczonej, a Sąd Rejonowy w Turku wydał właśnie wyrok w tej sprawie.

Jak donosi wp.pl, Daniel M. "w dniu 13 maja 2018 roku w Russocicach, w woj. wielkopolskim, zakłócił mir domowy Bogumiły i Arkadiusza G.". Tego dnia wtargnął do domu rodziców Eweliny M., miał też przy sobie narkotyki.

Wyrok skazujący zapadł dwa dni temu, a Daniel M. będzie musiał zapłacić za swoje przewinienia grzywnę w wysokości 3 300 złotych i pokryć koszty sądowe.

ZOBACZ TEŻ:  

Ślub Daniela i Eweliny M.
Daniel i Ewelina M.
Przeczytaj więcej
Komentarze