18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Daniel M. znęcał się nad żoną? Sąsiedzi oskarżają syna Zenka Martyniuka

Redakcja
04.01.2019  15:26
Daniel M. znęcał się nad zoną sąsiedzi oskarżają
Daniel M. znęcał się nad zoną sąsiedzi oskarżają Fot: Karol Makurat/REPORTER/

Daniel i Ewelina M. są małżeństwem zaledwie od października, jednak, jak donoszą sąsiedzi, często dochodziło między nimi do awantur, a policjanci wielokrotnie interweniowali w ich mieszkaniu. Rodzina miała podobno nawet założoną "Niebieską Kartę".

W niedzielę 30 grudnia doszło do głośnej awantury między Danielem M. i jego żoną Eweliną. Kłótnia małżonków była tak poważna, że matka mężczyzny postanowiła wezwać na miejsce policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, nie tylko wyprowadzili agresywnego młodzieńca w kajdankach, ale też znaleźli w jego mieszkaniu marihuanę, za co teraz grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ: Daniel M. skazany! Syn Zenka Martyniuka dostał wyrok za awantury i narkotyki

Daniel M. był niebezpieczny? sąsiedzi nie mają o nim dobrego zdania

Daniel M. był niebezpieczny? Groził sąsiadkom

Tymczasem okazuje się, że syn gwiazdora disco-polo, Zenka Martyniuka, znany był ze swego wybuchowego charakteru nie tylko żonie, ale też policji i sąsiadom. Ci ostatni twierdzą wręcz, że zdarzało mu się im grozić.

W rozmowie z Fakt.pl, jedna z sąsiadek M. opowiedziała o jego trudnym usposobieniu i sposobie, w jaki traktował świeżo upieczoną małżonkę.

Zanim synalek gwiazdora się nie ożenił, były tutaj imprezy do rana. Wzywaliśmy i policję i administrację. Myśleliśmy, że po ślubie wszystko się zmieni, a ten chłopak się opamięta i ustatkuje. Ale on nie zważa, że ma żonę w ciąży, że będzie ojcem. Wyzwiska i krzyki słychać naprawdę często - powiedziała

Kobieta poprosiła, by nie podawać jej nazwiska, bo boi się, że spotka ją los innej sąsiadki, której Daniel M. miał grozić pobiciem.

Wszyscy słyszeliśmy te odgłosy awantur domowych. Nie raz, nie dwa, a kilka razy w miesiącu. Kiedy było naprawdę źle, a wrzaski było słychać na klatce schodowej, dzwoniłam na policję. A ten później odgrażał się, że mnie pobije - mówiła druga z kobiet w rozmowie z wp.pl.

Policja u Daniela i Eweliny M. bywała podobno bardzo często, a w niedzielę policjanci, znając doskonale mężczyznę, bez wahania skuli go i wyprowadzili z mieszkania.

Policjanci znają ten adres. To już nie pierwsza taka interwencja. Nie patyczkowali się z nim, tylko wyprowadzili w kajdankach i wsadzili do radiowozu - relacjonowali sąsiedzi.

Co więcej, okazuje się, że wobec małżeństwa funkcjonariusze już wszczęli procedurę "Niebieskiej Karty". Nie wykluczone więc, że M. odpowie przed sądem także w tej sprawie.

Tymczasem zaledwie dwa dni temu, młody syn Zenka Martyniuka został skazany za jedno ze swoich wcześniejszych przewinień. Za najście i awanturę w domu rodziców swojej zony będzie musiał zapłacić grzywnę. 

ZOBACZ TEŻ:  Syn Zenka Martyniuka skończy marnie? Znajomi gwiazdora są tego pewni