18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobre wiadomości!

Kubacki o stanie żony: "jest stabilna, pierwsze zwycięstwo"

Wojciech Kozicki
27.03.2023  11:19
Dawid Kubacki i nowe informacje o stanie żony
Dawid Kubacki i nowe informacje o stanie żony Fot: MAREK DYBAS/REPORTER/East News, Instagram

Dawid Kubacki przekazał nowe informacje o stanie zdrowia swojej żony. Jak się czuje Marta Kubacka? Są dobre wiadomości o żonie skoczka narciarskiego!

Dawid Kubacki ujawnił jak obecnie czuje się jego żona Marta Kubacka. W mediach społecznościowych przekazał, że „jest stabilna”. Opublikował też poruszające zdjęcie ze szpitala. Nie jest to jednak koniec walki o zdrowie i życie żony 33-letniego skoczka narciarskiego.

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia – napisał Dawid Kubacki.

Marta Kubacka w szpitalu. Dawid Kubacki rezygnuje ze skoków

Przypominamy, że Dawid Kubacki kilka dni temu nagle zrezygnował ze startu w konkursie Pucharu Świata i wrócił do Polski. Później ujawnił, że jego żona Marta Kubacka trafiła do szpitala w stanie ciężkim. Powodem hospitalizacji były poważne problemy kardiologiczne.

Kadra polskich skoczków bez Kubackiego w składzie ma jeszcze do rozegrania zawody w Lahti i Planicy. Dawid Kubacki w tym sezonie nie wystartuje już w żadnych zawodach.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także