18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Devil Energy znowu oburza! Reklamują się... nagim dzieckiem

Redakcja
31.01.2019  11:21
Devil Energy znowu oburza! Reklamują się... nagim dzieckiem
Devil Energy znowu oburza! Reklamują się... nagim dzieckiem Fot: Facebook/Devil Energy

Nowa reklama napoju Devil Energy oburzyła konsumentów. Tym razem producenci chcą sprzedać energetyk kampanią z nagim dzieckiem i nawiązaniem do pedofilii.

"Ona już wie, co za chwilę będzie miała w ustach" - takim hasłem reklamowała się firma Waterius produkująca Devil Energy Drink w 2017 roku. Nie byłoby może w tym niczego złego ani kontrowersyjnego, gdyby nie dołączone do hasła zdjęcie kobiety  i jasne nawiązanie do seksu oralnego.

W nieco ponad rok po ostatniej, kontrowersyjnej akcji, w mediach społecznościowych pojawiła się nowa kampania. Tym razem Devil reklamowany jest... nawiązaniem do pedofilii.

Devil Energy reklamuje się nagim dzieckiem. Konsumenci oburzeni

W środę wieczorem na Facebooku i Instagramie Devil Energy pojawiło się zdjęcie nagiego chłopca z otwartymi ustami, podpisane słowami "Roman już wie, co niedługo będzie miał w ustach".

Nowa reklama energetyka ponownie wzbudziła wiele kontrowersji i oburzyła konsumentów. W konsekwencji post ze zdjęciem zniknął z Facebooka (prawdopodobnie został zablokowany przez serwis), zdaje się jednak, że firma nie zamierza usuwać go z Instagrama.

Tam też ciągle pojawiają się nowe komentarze oburzonych internautów, którzy twierdzą, że to kolejne wielkie nadużycie ze strony producentów.

"Jesteście dnem, to wasz koniec", "DEBIL energy drink" - komentują użytkownicy serwisu. - "wszyscy myśleli że nie możecie już niżej upaść to wzięliście łopatę i dalej na dno. Syf, wstyd i żenada."

Taka reklama to jest przedmiot skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Nie wiem jaki idiota to wymyślił, ale na pewno za to beknie - wyrokuje jeden z nich.

Czy faktycznie właściciele Devil Energy mają czego się bać?

W sierpniu 2018 roku firma Waterius została ukarana grzywną w wysokości 60 tysięcy złotych, miała też wystosować oficjalne przeprosiny za opublikowaną w 2017 roku, wspomnianą już wcześniej reklamę z kobietą. Jak się jednak okazuje, kara ta niczego ich nie nauczyła i po raz kolejny postanowili namieszać na rynku.

ZOBACZ:  „Ona już wie, co za chwilę będzie miała w ustach”. Znana firma ukarana za reklamę

Reklama Devil Energy
Reklama Devil Energy
Przeczytaj więcej
Komentarze