18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani wspierają gwiazdę

Do Agnieszki Woźniak-Starak spływają wyrazy współczucia. "Modlimy się"

19.08.2019  09:40
Do Agnieszki Woźniak-Starak spływają wyrazy współczucia. "Modlimy się"
Do Agnieszki Woźniak-Starak spływają wyrazy współczucia. "Modlimy się" Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Od momentu, w którym okazało się, że Piotr Woźniak-Starak zaginął - fani zaczęli intensywnie wspierać jego żonę Agnieszką. Gwiazda TVN jak na razie milczy i nie komentuje sprawy. 

Polskimi mediami wstrząsnęła wieść o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka, cenionego producenta filmowego, syna miliardera i męża gwiazdy TVN - Agnieszki Woźniak-Starak. Mężczyzna miał wypadek na jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka.

Wiadomo, że motorówka, którą płynął wraz z 27-letnią kobietą, przechyliła się i oboje wypadli do wody. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, w jej organizmie znaleziono śladowe ilości alkoholu. Niestety, mężczyzna został uznany za zaginionego i wciąż trwają działania mające na celu odnalezienie go. Wiadomo, że akcja służb zmieniła już status z ratunkowej na poszukiwawczą. 

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie fanów

Do małżonki Woźniaka-Staraka zewsząd spływają wyrazy współczucia. Tak inne gwiazdy, jak i zwykli ludzie wypisują wspierające komentarze na portalach społecznościowych prezenterki. Agnieszka Woźniak-Starak do tej pory nie komentuje sprawy. Kiedy jeszcze nie było wiadomo, kto zaginął na jeziorze Kisajno - fani odbierali milczenie dziennikarki jako potwierdzenie faktu, że chodzi o jej męża.

Pani Agnieszko, oby udało się odnaleźć Piotra, jesteście wspaniałymi ludźmi. Jestem załamany doniesieniami. Modlę się, żeby wszystko było ok - napisał jeden z komentujących.

Mam nadzieję, że ta informacja się nie potwierdzi. Agnieszko trzymaj się! - napisała Marcelina Zawadzka. 

Aga trzymaj się. Wszyscy jesteśmy z Tobą gdyby czegokolwiek potrzebowała... - zapewnia ktoś inny.

My również z całego serca współczujemy dziennikarce sytuacji, w której się znalazła. 

Przeczytaj więcej
Komentarze