18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna decyzja

Dramat w Krakowie. Pacjent wyskoczył ze szpitalnego okna

24.05.2019  10:00
Dramat w Krakowie. Pacjent wyskoczył ze szpitalnego okna
Dramat w Krakowie. Pacjent wyskoczył ze szpitalnego okna Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Kraków był świadkiem niebywałego dramatu. Pacjent wyskoczył ze szpitalnego okna - prawdopodobnie próbował w ten sposób popełnić samobójstwo.

Cały Kraków żyje tym, co wydarzyło się w Miejskim Szpitalu Specjalistycznym im. G. Narutowicza. Pacjent wyskoczył z okna lecznicy - najprawdopodobniej próbował w ten sposób popełnić samobójstwo.

Kraków: mężczyzna wyskoczył z okna szpitala

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem. 55-latek wyskoczył z okna na trzecim piętrze. Doznał ciężkiego urazu kręgosłupa i jego stan również jest określany jako ciężki. Do tej pory lekarze walczą o jego życie.

Prawdopodobnie była to próba samobójcza. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone śledztwo - mówił Wirtualnej Polsce mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji.

Pacjenci i lekarze twierdzą, że nic nie zapowiadało tak dramatycznego kroku ze strony mężczyzny. W chwili, w której zdecydował on, że wyskoczy z okna w szpitalu była jego żona. Wyszła do innego pomieszczenia, a potem doszło do dramatu. Kraków nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło.

logo Tu się dzieje