18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat Zenka Martyniuka. Syn Daniel nie chce widzieć go na oczy

Redakcja
24.01.2019  10:22
Zenek Martyniuk i Daniel M. problemy
Zenek Martyniuk i Daniel M. problemy Fot: Facebook/Piotr Molecki/East News

Gwiazdor disco-polo Zenek Martyniuk nie ma dobrych relacji z synem jedynakiem. Jak podaje "Fakt", Daniel po ucieczce z domu do Warszawy nie chce go widzieć na oczy, a ostatnio zatrzasnął mu drzwi przed nosem.

Odkąd kilka tygodni temu Daniel M. trafił w ręce policji, jego relacje z tatą, Zenkiem Martyniukiem, nie układają się najlepiej. Przypomnijmy, tuż przed Sylwestrem młody syn gwiazdora disco-polo wdał się w awanturę z żoną, a kłótnia była tak poważna, że w domu w Wasilkowie musiała interweniować policja. Funkcjonariuszy wezwała na miejsce przerażona zachowaniem syna matka Daniela M.

Policjanci w mieszkaniu młodego małżeństwa znaleźli narkotyki i Daniel trafił do aresztu. Gdy wyszedł, obwieścił światu, że jego żona to nimfomanka i nie kocha jej odkąd powiedziała mu, że jest w ciąży. Niedługo później uciekł z Podlasia do Warszawy, by w wielkim mieście zaznać odrobinę anonimowości.

ZOBACZ:  Zenek Martyniuk ujawnił szokującą prawdę o synu. Problemy Daniela to wina ojca?

Daniel M. nie chce rozmawiać z ojcem

To właśnie tam postanowił w ostatni wtorek odwiedzić go tata. Zenek Martyniuk przybył do Warszawy na premierę filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3", w którym zagrał samego siebie. Nie zabawił jednak długo na bankiecie po seansie, miał bowiem całkiem inne, poważne plany.

Jak donosi "Fakt", Zenek Martyniuk planował tego dnia porozmawiać z synem i namówić go na powrót do rodziny.

Zenek jest przerażony. Chciał w końcu przetłumaczyć synowi, że musi się opamiętać i wrócić do ciężarnej żony - podaje serwis.

Niestety, plany gwiazdora spaliły na panewce, bo obrażony syn nie otworzył mu drzwi domieszkania.

Niestety Daniel odprawił ojca z kwitkiem. Unika go, bo twierdzi, że ten go rozumie - mówi informator "Faktu".

Niepocieszony Zenek jeszcze tej samej nocy miał wsiąść w samochód i udać się w podróż 200 kilometrów do Białegostoku. Tam czekały na niego żona i... synowa. Okazuje się bowiem, że Zenek i Danuta Martyniuk zaopiekowali się ciężarną Eweliną i nie mogą się doczekać, aż w kwietniu urodzi im wnuczkę.

Po ucieczce Daniela do Warszawy, Zenek wraz z żoną otoczyli Ewelinę opieką. Cieszą się, że zostaną dziadkami. Ewelina była ostatnio na badaniach i nie posiadali się z radości, gdy usłyszeli, że ciąża przebiega prawidłowo. Wiedzą już też, że w kwietniu urodzi się im wnuczka. I gdyby tylko Daniel się opamiętał, mogliby mówić o prawdziwym szczęściu - mówi rozmówca "Faktu".

ZOBACZ TEŻ:  Zenek Martyniuk przerywa milczenie. Gwiazdor nie ma dla syna litości

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk na premierze "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"
Daniel M. z żoną
Daniel M.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze