18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

(Nie)bezpieczny odstęp

Dramatyczny wypadek na S8. "Szybcy i wkur*ieni"

Wojciech Kozicki
15.07.2019  15:04
Wypadek na S8 i dachowanie - to nagranie wideo nauczy czegoś kierowców?
Wypadek na S8 i dachowanie - to nagranie wideo nauczy czegoś kierowców? Fot: Stop Cham

Polscy kierowcy, polskie drogi – wydawało się, że widzieliśmy już wszystko, ale osoby za kierownicami nadal zaskakują i pokazują swoje „możliwości”. Tym razem do sieci trafiło wideo, na którym widać wypadek i dramatyczne dachowanie. A wystarczyło zachować bezpieczny odstęp...

Wypadki na polskich drogach zdarzają się bardzo często, chociaż prowadzone są kampanie informacyjne, a w internecie znajdują się filmy z kraks ku przestrodze, mające ostudzić kowbojskie zapędy kierowców.

Bezpieczny odstęp pomiędzy samochodami podczas jazdy to dla wielu kierowców nadal temat abstrakcyjny. Pokazuje to nagranie wideo, które zostało udostępnione na YouTube. Na drodze S8 (Warszawa-Białystok, węzeł Trojany) 12 lipca 2019 roku doszło do zderzenia i dachowania jak z filmu „Szybcy i wściekli”. Jak oceniły to osoby komentujące nagranie, polscy kierowcy są raczej "za szybcy i wku*wieni"...

Internauci w komentarzach pod wideo zwracają również uwagę, że codziennie widzą podobnych kierowców, którzy „zap*erdalają 120 metr od siebie i gadają przez telefony”. Poniżej zamieszczamy wideo ze wspomnianego wypadku, mając nadzieję, że choć kilku kierowców dzięki niemu będzie jeździć rozważniej.

Wypadek samochodowy i dachowania na S8 - (nie)bezpieczny odstęp:

Przeczytaj więcej
Komentarze