18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący wywiad

Działaczka LGBT uratowana przez magię. "Zostałam powalona"

Wojciech Kozicki
04.08.2019  14:43
Działaczka LGBT Anna Zawadzka pobita w Białymstoku - krew z palców trysnęła na flagę
Działaczka LGBT Anna Zawadzka pobita w Białymstoku - krew z palców trysnęła na flagę Fot: Youtube

Marsz Równości w Białymstoku zakończył się zadymą.  Głos w sprawie postanowiła zabrać popularna działaczka LGBT. Udzieliła wywiadu, który zapewne przejdzie do historii. 

Już na początku programu Anna Zawadzka powiedziała, że nie powie swojego nazwiska, bo jest na czarnej liście mediów i nikt jej nie zaprasza. Po chwili jednak i tak się przedstawiła, chociaż przyznała, że w studiu nie czuje się bezpiecznie. Zaproponowała także, by na parady i Marsz Niepodleglości wysyłać mikrioskopijne roboty pirotechnioczne, a to dopiero początek wywiadu.

Zaznaczyła, że jest osobą nieheteroseksualną, ale o tym nie mówi.

Jestem Polką i walczę o polskie sprawy dla polskich lesbijek i polskich gejów, w przeciwieństwie do wszystkich patriotów, którzy się na to powołują – mówiła Zawadzka.

Zawadzka opowiedziała, że wzięła udział w Marszu Równości w Białymstoku. Trzymając polską flagę, z kolorową peruką na głowie, weszła w sam środek tłumu obrażającego osoby w LGBT. Twierdzi, że została powalona na ziemię „przez 5 umięśnionych dryblasów”, a od śmierci uratował ją hełm ukryty pod fioletową peruką z rogami.

Pokazała też polską flagę, którą wniosła we wrogi tłum. Są na niej ślady krwi z palców Zawadzkiej. Jest pewna, że gdyby na jej miejscu znalazł się gej, z pewnością zostałby zamordowany. Jej zdaniem środowiska LGBT w żaden sposób nie prowokują do agresji.

Hełm mnie uratował. Tomografia wykazała tylko nieznaczne obrażenia w czaszce.  Zostałam powalona, przeciągnęli mnie po bruku i uratowała mnie magia – zwierzyła się z Zawadzka.

Przypominamy, że Anna Zawadzka w 2016 roku została ukarana grzywną za zakłócanie mszy świętej w stołecznym kościele św. Anny. Odczytywano akurat list biskupów w sprawie aborcji.

Działaczka LGBT Anna Zawadzka i wywiad o zadymie w Białymstoku: