18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworne zachowanie

Dzieci brutalnie znęcały się nad kolegą. Oburzające nagranie [WIDEO]

07.09.2019  12:03
Dzieci brutalnie znęcały się nad kolegą. Oburzające nagranie [WIDEO]
Dzieci brutalnie znęcały się nad kolegą. Oburzające nagranie [WIDEO] Fot: imago/blickwinkel/EAST NEWS

W Klawkowie na Pomorzu grupa nastolatków w wieku od 10 do 13 lat brutalnie znęcała się nad 9-letnim kolegą. Dzieci wszystko nagrały telefonem.

Policja niezwłocznie zajęła się tą sprawą. 9-letni chłopczyk został brutalnie zaatakowany przez grupę niewiele starszych od niego nastolatków. Miało to miejsce w pomorskim Klawkowie - na nagraniu dokładnie widać, jak ofiara jest bita, kopana, wyzywana i popychana.

Skandaliczne zachowanie dzieci

Dawaj go! Dawaj go! Dobrze! Z lewej, z prawej! - krzyczy i śmieje się jednocześnie jeden z nieletnich oprawców.

Dzieci same udostępniły te filmiki w sieci, najwyraźniej nie zdając sobie sprawy z tego, że w ogóle mogą spaść na nie jakiekolwiek konsekwencje. Część z tych paskudnych nagrań już została usunięta.

Wiadomo już, że agresywnymi osobami były dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Na jednym z filmików widać, że to wszystko działo się tuż przy wiejskiej świetlicy, a uczestnikami bójki były dzieci do niej uczęszczające.

Rodzice nastolatków są zdruzgotani tym, jak zachowali się ich potomkowie. Chcą wyjaśnienia sprawy i wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji - także po to, żeby była przestrogą i żeby w przyszłości nie dochodziło do podobnych sytuacji.

Nad sprawą czuwa sąd rodzinny.

Przeczytaj więcej
Komentarze