18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaginięcie Dawida

Dzisiaj pogrzeb ojca Dawida. Znamy szczegóły

Wojciech Kozicki
19.07.2019  11:22
Sprawa Dawida Żukowskiego - jego ojciec 19 lipca będzie pochowany w Grodzisku Mazowieckim
Sprawa Dawida Żukowskiego - jego ojciec 19 lipca będzie pochowany w Grodzisku Mazowieckim Fot: Policja

Sprawa zaginięcia Dawida Żukowskiego nadal nie została rozwiązana. Tymczasem wciąż pojawiają się nowe fakty i doniesienia o ojcu Dawidka. Podano też informację, że w piątek odbędzie się jego pogrzeb.

Dawid Żukowski nadal pozostaje zaginiony i nie wiadomo nawet, czy dziecko żyje. Jego ojciec, po tym jak zabrał go z domu, wysłał smsa z groźbami do żony i popełnił samobójstwo. Dzisiaj odbędzie się pogrzeb mężczyzny.

Pogrzeb ojca Dawida Żukowskiego

Jak podają media, pogrzeb ojca Dawida odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim w piątek 19 lipca. Będzie to ceremonia o charakterze prywatnym, więc nie podano dokładnego miejsca i godziny. „Wirtualna Polska” informuje również, że przed pogrzebem nie będzie odprawiona msza święta.

Gazeta.pl podaje, że 32-letni Paweł Ż. zostanie skremowany. Urna z jego prochami będzie pochowana na cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim. „Super Express” dotarł do informacji, że rodzina zmarłego nie życzyła sobie rozwieszania klepsydr.

Czytaj także