18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie cienko śpiewać

Esmeralda G. skazana! Sąd wydał wyrok

Redakcja
07.03.2019  10:51
Esmeralda G. skazana! Sąd wydał wyrok
Esmeralda G. skazana! Sąd wydał wyrok Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Monika „Esmeralda” G., tworząca niegdyś duet "muzyczny" z Moniką Godlewską, została skazana za spowodowanie wypadku samochodowego po alkoholu. Zapadł wyrok.

Monika Esmeralda G., która wraz z siostrą zasłynęła wykonaniem piosenki „Pada śnieg”, została skazana. W lipcu 2018 roku spowodowała wypadek samochodowy w Warszawie na ulicy Ząbkowskiej (Praga Północ).

Alkohol i leki psychotropowe

Jak podaje „Super Express”, była pijana. Miała 1,5 promila alkoholu we krwi i wzięła leki psychotropowe. Wyborcza.pl informuje, że u zawodniczki Fame MMA został wykryty alprazolam.

Jej audi zderzyło się z innym pojazdem i wjechało w ścianę. To cud, że nikt nie zginął, bo wypadek wydarzył się podczas imprezy „Otwarta Ząbkowska”. Było tam wielu pieszych.

Esmeralda skazana - jest wyrok sądu

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ uznał, że Esmeralda jest winna. Została skazana na rok i sześć miesięcy prac społecznych (20 godzin miesięcznie). Przez 5 lat ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. To jednak nie koniec. „Esme” zapłaci także 7 tys. złotych na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej. Pokryje także koszty sądowe (3 tys. złotych). Sprawę nagłośnił reporter sądowy „Gazety Stołecznej” Kamil Siałkowski.

 

Fame MMA

Esmeralda przegrała walkę w sądzie. Wkrótce czeka ją również walka w oktagonie w Fame MMA. Jej przeciwniczka to Marta Linkiewicz. Biorąc pod uwagę bojowość specjalistki od bliskich kontaktów z czarnoskórymi raperami, Esmeralda może zostać pokiereszowana bardziej, niż podczas wypadku na Ząbkowskiej.

 

logo Tu się dzieje