18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Paskudna manipulacja Frondy

"Katolicki" serwis z obrzydliwym nagłówkiem. Wiedzą, kto zabił 10-latkę

Emilia Waszczuk
14.06.2019  17:00
Fronda oskarża LGBT o śmierc 10-letniej Kristiny
Fronda oskarża LGBT o śmierc 10-letniej Kristiny Fot: Twitter

W katolickim serwisie Fronda.pl pojawiła się informacja o bestialskim morderstwie 10-letniej Kristiny z Mrowin. Dziennikarze popłynęli, o śmierć dziewczynki oskarżyli środowiska LGBT.

Co wspólnego mają homoseksualiści i ogólnie społeczność LGBT z bestialskim morderstwem, do jakiego doszło na Dolnym Śląsku? Na zdrowy rozum - zupełnie nic. Są jednak tacy, którzy widzą w tym jakąś zależność.

Fronda oskarża homoseksualistów

Na portalu Fronda.pl pojawiła się informacja o zabójstwie 10-letniej Kristiny z Mrowin. Ciało dziewczynki znaleziono w lesie, 6 kilometrów od domu. Śledczy są pewni - doszło do morderstwa, nieoficjalnie mówi się też o pedofilii i gwałcie. Pewna jest też Fronda, ale czegoś innego - wszystko to wina LGBT.

"Oto owoce Parad Zboczeńcow: Znaleziono ciało 10-letniej dziewczynki" 

- grzmią w tytule artykułu, ale swojej tezy nie popierają nawet słowem, w żaden sposób nie próbują jej też rozwinąć czy wyjaśnić.

Czytelnicy wściekli: obrzydliwość!

Choć nie wiadomo jeszcze, kto zamordował dziewczynkę, jakie były jego motywy, nie podano nawet oficjalnej informacji o potencjalnym gwałcie, Fronda wie swoje. A fani nie kryją oburzenia.

Mam nadzieję sku**syny, że przynajmniej dobrze wam w tej "redakcji" płacą. Bo chyba żaden człowiek by się tak nie zeszmacił z własnej woli - czytamy w jednym z komentarzy pod tekstem.

Co za podły zmanipulowany tytuł. Nie wiadomo jeszcze co się stało, nie wiadomo kto jest sprawcą, Fronda wydała wyrok. Szczyt podłości - pisze ktoś inny.

I niestety, ale nagłówek Frondy to prawda...

Fronda oskarża LGBT o śmierc 10-latki
Przeczytaj więcej
Komentarze