18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Orientacja nie istnieje"

Godek uważa gejów za pedofilów. "Odsunąć ich od dzieci"

21.05.2019  18:09
Kaja Godek kontra geje i lesbijki - uważa, że to potencjalni pedofile i patologia
Kaja Godek kontra geje i lesbijki - uważa, że to potencjalni pedofile i patologia Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Kaja Kodek (Konfederacja) to znana działaczka pro life, która uważa, że adopcja dzieci przez pary homoseksualne w Polsce nie powinna być zalegalizowana. Jej ostre wypowiedzi o „homolobby” budzą coraz większe kontrowersje, a tym razem mocno dołożyła do pieca.

Kaja Godek niedawno stwierdziła, że „geje adoptują dzieci, by je molestować i gwałcić”.  Chociaż wywołała tym oburzenie, kontynuuje krucjatę przeciw gejom i lesbijkom chcącym zostać rodzicami. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski zadeklarowała, że zawsze będzie stała po stronie dzieci.

Jeśli już dochodzi do homo adopcji, badania i przykłady pokazują, że jest to siedlisko patologii. Trzeba środowisko gejów i lesbijek odsunąć od dzieci– stwierdzi Godek.

Geje i pedofilia

Powiedziała, że jeśli pójdzie się do więzienia i sprawdzi kto jest osadzony za pedofilię, to są to głównie osoby skazane za molestowanie homoseksualne. Podkreśla, że nie chodzi jednak o orientację przed i po popełnieniu przestępstwa, ale o to, za jakie przestępstwo zostały skazane. Przytoczyła wyniki badań, które pokazały, że większość skazanych pedofilów molestowała lub gwałciła chłopców oraz młodych mężczyzn.

To pokazuje, że homoseksualizm jest podłożem do rozwijania się pedofilii. W związkach jednopłciowych przemoc seksualna występuje dwa razy częściej, niż w parach heteroseksualnych – cytuje wyniki badań Kaja Godek.(WP.pl)

Dziennikarz przeprowadzający wywiad powiedział, ze idąc tym tokiem rozumowania każdy ksiądz to potencjalny pedofil. Godek twierdzi, że „jeśli jest gejem, to tak”.

Homoseksualizm jest dewiacją. Nie ma czegoś takiego jak orientacja, jest norma i jest dewiacja seksualna. Jeśli takich ludzi wpuszcza się w jakiekolwiek środowisko, później mają tendencje do nadużyć – uważa Kaja Godek.(WP.pl)

Przeczytaj więcej
Komentarze