18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skomentowała film Sekielskiego

Godek szokuje: "Geje chcą adopcji dzieci, by je gwałcić"

19.05.2019  17:53
Kaja Godek kontro geje - oskarża ich o to, że chcą gwałcić dzieci
Kaja Godek kontro geje - oskarża ich o to, że chcą gwałcić dzieci Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Film Tomasza Siekielskiego „Tylko nie mów nikomu” sprawił, że każdy wypowiada się na temat pedofilii w polskim Kościele, a niektórzy próbują nawet zmienić prawo. W końcu głos zabrała też Kaja Godek. Na jej celowniku znalazła się również adopcja dzieci przez gejów.

Czy Tomasz Siekielski spodziewał się, że Tylko nie mów nikomu wywoła aż taką burzę? Pedofilia w Kościele jest od premiery jego filmu jednym z najgłośniejszych tematów w mediach. Do dokumentu odniosła się również Kaja Godek (Konfederacja).

Na antenie Polsat News powiedziała, że walka z pedofilią to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu „homolobby”. Jej zdaniem film braci Sekielskich pokazuje, że to pederastia jest wstępem do pedofilii. Zwróciła uwagę, że na 6 przypadków molestowania, 5 ma charakter homoseksualny.

Nawiązała tym samym do postulatów gejów w Polsce, którzy chcę adoptować dzieci. W tym momencie programu próbowała przerwać jej Joanna Scheuring Wielgus, ale Godek się nie poddała. Ta wypowiedź może narobić sporego zamieszania i być może mieć wpływ na wynik Konfederacji w wyborach

To zawsze tak jest. Geje chcą adoptować dzieci, bo chcą je molestować i gwałcić. Takie są fakty – mówiła Godek w "Śniadaniu w Polsat News".

Adopcja dzieci w Polsce przez pary homoseksualne może wkrótce stać się realna. Mówił o tym niedawno wiceprezydent Warszawy i były poseł Nowoczesnej Paweł Rabiej. Jeśli jego wizja się spełni, Godek będzie miała kłopoty, bo Rabiej zapowiedział, że porównywanie pedofilii i LGBT będzie surowo karane przez prawo.

Przeczytaj więcej
Komentarze