18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zło powróciło

Godlewska wywoła wojnę z USA? Wstyd na cały świat

Wojciech Kozicki
04.07.2019  12:51
III wojna światowa o włos - Godlewska obraża Amerykanów
III wojna światowa o włos - Godlewska obraża Amerykanów Fot: Youtube

Siostry Godlewskie się rozpadły i zakończyły współpracę, a Polska wydawała się bezpieczna. Sądziliśmy, że nasze modlitwy zostały wysłuchane i „wokalistki” nie będą już nigdy razem fałszować. A jednak, widocznie kraj jest za mały na taki „talent” i Małgorzata Godlewska postanowiła narobić wstydu na cały świat. Takiej katastrofy nie byli w stanie przewidzieć ojciec Pio, Baba Wanga ani nawet ankietowani z "Familiady". Ostrzegamy, to nagranie może wywołać silny ból, poczucie wstydu i wymioty.

III wojna światowa wisi w powietrzu. Jeśli Donald Trump usłyszał, co nagrała Małgorzata Godlewska, zapewne trzyma teraz palec na czerwonym guziku i waha się, czy nie wystrzelić pocisków atomowych w kierunku Polski. Być może to jedyny sposób, by zniszczyć zło, które właśnie się wykluło i zatrzymać jego rozprzestrzenianie się. Nawet Esmerald Godlewska napisała w mediach społecznościowych, że "nie podpisuje się pod tym g*wnem".

Godlewska wywoła wojnę z USA?

Siostra Godlewska postanowiła zostać międzynarodową gwiazdą i uczciła Dzień Niepodległości. 4 lipca zapewne będzie teraz dla Amerykanów jednym z najczarniejszych dni w historii, bo Godlewska „zaśpiewała” amerykański hymn. „Star Spangled Banner” w jej wykonaniu brzmi jak wypowiedzenie wojny USA.

Hymn dla Trumpa

Jakby tragedii było mało, Małgorzata Godlewska w imieniu Polaków przemówiła do Amerykanów w języku porno-angielskim i zadedykowała swoje wykonanie dla samego prezydenta Trumpa. Spodziewamy się, że na wizy i Fort Trump w Polsce już nie mamy co liczyć. Lata pracy polskiej dyplomacji zostały zrujnowane.

Nie pomógł nawet autotune. W pewnym momencie nawet YouTube nie miał pojęcia, co wykrzykiwała Godlewska i przestały działać napisy. Internauci apelują, by odebrać jej polskie obywatelstwo i proszą o zgłaszanie filmu, by został usunięty zanim doprowadzi do wojny z USA.

Boże, błagam, co następne? 100 lat dla królowej Elżbiety? – pyta pod filmem Jadzia.
Wizy dla Polaków poszły się j*bać – uważa Kuba.
W imieniu Polski przepraszamy za tę katastrofę. Nie mamy pojęcia jak uciekła z laboratorium – pisze Słodka wódka.
NASA może sobie darować poszukiwania. To dlatego obcy się z nami nie kontaktują – podejrzewa Mateusz.

Małgorzata Godlewska "śpiewa" hymn USA dla Donalda Trumpa:

logo Tu się dzieje