18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wideo z wypadku

Rowerzysta kontra samochód. Kto jest winien?

Wojciech Kozicki
21.03.2019  10:07
Wypadek na przejściu - rowerzysta kontra samochód
Wypadek na przejściu - rowerzysta kontra samochód Fot: Facebook.com/Robert Krupowicz - Twój Burmistrz Goleniowa

Goleniów (województwo zachodniopomorskie) i wypadek na przejściu dla pieszych. Rowerzysta zderzył się z samochodem. W internecie rozpętała się burza, kto jest winien.

Burmistrz Goleniowa Robert Krupowicz opublikował w internecie nagranie wideo z wypadku. Na ulicy Andersa rowerzysta wpadł pod samochód.

Burmistrz zwrócił uwagę, że „chodnik to nie miejsce dla rowerzystów”, a osoba na jednośladzie nie rozglądała się wjeżdżając na jezdnię. Czy jednak to rowerzysta jest winien? Zdania są podzielone.

Rowerzysta senior kontra samochód

Jak podaje radiozet.pl, na rowerze jechał starszy mężczyzna. 78-latek nie odniósł poważnych obrażeń, chociaż uderzenie przez samochód na wideo wygląda dramatycznie.

Mandat dla rowerzysty

Policja zdecydowała, że to senior na rowerze jest winien. Dostał mandat w wysokości 250 złotych. Niektórzy internauci uważają, że winny jest zarządca drogi, bo przejazd nie był bezpieczny. Kierowcy samochodu również oberwało się w komentarzach.

Zobacz także
Czytaj także